Trend duhových barev započal na nehtech, pokračovalo to oblečením, doplňky a nyní přichází na řadu i duhové vlasy. Podívejte se na žhavý trend roku 2017 a na to, jak docílíte vysněných rainbow hair.

Jak vznikl trend duhových vlasů?

Talentovaní kadeřníci z kadeřnického salónu Ross Michaels byli první, kteří zavedli termín „holografický“ do světa barvení vlasů. Smíchali blond odstíny s růžovou a modrou a podařilo se jim získat kovový efekt. Od té doby se začali objevovat na Instagramu i Pinterestu fotky holografických vlasů. Snad i jednorožci by mohli závidět! Tak co, líbí se vám duhové vlasy? Necháte si je udělat? <3 Nebo je už máte? Pošlete nám fotku do komentáře! 🙂

Jaké celebrity je nosí?

duhové vlasy

Duhové vlasy okouzlily i svět šoubyznysu. Oblíbily si je známé celebrity jako třeba Kylie Jenner, Gigi Hadid nebo Britney Spears. Rainbow hair jsou skvělým doplňkem na festivaly, které nás čekají a již klepou na dveře. Buďte stylové a moderní – jsme si jisti, že budete středem pozornosti. Ale pozor! Nekombinujte s holografickými nehty, oblečením ani doplňky, opravdu byste pak vypadaly jak jednorožci. Jak se říká – všeho s mírou!Jak na duhové vlasy?

Pokud chcete vyzkoušet duhové vlasy, doporučujeme se obrátit na profesionální kadeřníky, abyste docílila opravdu autentického výsledku. Ale pokud máte šikovné ruce a nechybí vám trpělivost, můžete si zkusit duhové vlasy udělat podle tutorialu na konci tohoto článku.

#1

duhové vlasy
Instagram rossmichaelssalon

#2

duhové vlasy
Foto: boredpanda#3

duhové vlasy
Instagram rossmichaelssalon

#4

duhové vlasy
Instagram arridoeshair#5

duhové vlasy
Instagram rossmichaelssalon

#6

duhové vlasy
Instagram kayla_boyer#7

duhové vlasy
Instagram shelleygregoryhair

Podívejte se také na: 14 skvělých jednoduchých účesů, které si zvládnete udělat do 3 minut

Video návod na duhové vlasy