Podzim je nádherné roční období, které se hodí k vyletování snad více než jiné. Ještě není taková zima, příroda je zbarvená do nejrůznějších barev a můžete zahlédnout ještě aspoň pár posledních paprsků ze sluníčka. Chození v přírodě je více než zdravé a proto bychom venku měli trávit co nejvíce času. Před zimou to platí dvojnásob, protože si tak zvýšíme imunitu a načerpáme energii, kterou potom můžeme využít po celou zimu. Pokud váháte nad tím, kam vyrazit a chcete si užít opravdu kouzelnou podzimní přírodu, vyrazte na tato místa, která jsme sami navštívili a můžeme tak s klidným srdcem doporučit. Kam tedy vyrazit na podzim?

Je jedno, kam vyrazíte. Jestli to bude les, vyhlídka, hrad, zámek, viadukt, mlýn, jezero, rybník, pole nebo nějaké málo známé místo v okolí vašeho bydliště. Je důležité trávit co nejvíce času venku a hlavně sebou vezměte děti, ty to také potřebují. Běžte s nimi pouštět draka, sbírat kaštany, šípky a pak si z nich udělat čaj, který budete společně popíjet u televize a hraní her.

Přečtěte si také: 20 fascinujících míst v Česku, o kterých jste neměli tušení10 krásných míst, která navštívit na podzim

podzim
Foto: pixabay

1. CHKO Broumovsko

2. Větrný mlýn Chvalkovice

3. Helfenburk u Úštěka


Přečtěte si také: 20 dechberoucích míst v Česku, která musíte navštívit alespoň jednou za život

4. Stará plynárna

5. Hrad Zvíkov

6. Žampach, Jílové u Prahy


Přečtěte si také: Toto jsou nejkrásnější české hory: 15 dechberoucích vrcholků

7. Maková hora

8. Třístoličník

9. Střední vrch


Přečtěte si také: 15 překrásných míst v Česku, která musíte někdy vidět

10. Obří skály, Jeseníky

Podzim je v Česku nádherný. Navštivte tato místa a užijte si je v barevné přírodě se slunečnými paprsky.

Přečtěte si také: 7 fascinujících rozhleden, které jste ještě nenavštívili