Milujete nakupování a neodolatelné slevy? V tom případě jste ve správný okamžik na správném místě! Chceme se s vámi podělit o místo, kde si přijde na své každý shopaholik a milovník nízkých částek na cedulkách nejen u značkového oblečení! Tento pražský outlet musíte navštívit!

Znáte nejkrásnější outletové centrum v Praze?

pražský outlet

Praha má bezesporu mnoho lákadel a jedním z nich je také nejkrásnější pražský outlet POP.cz, které se nachází, coby kamenem dohodil od pražského letiště. Nákupní středisko je situované do podoby staré Prahy, která svou atmosférou okouzlí návštěvníky všech věkových kategorií. Krásné prostředí však není jediným lákadlem, pro které rozhodně stojí za to tento pražský outlet navštívit.

Nákupy tady mají úplně jiný level!

Nakupování je sice fajn, ale když musíte z jednoho oblíbeného obchodu do druhého třeba přes půlku města, dokáže to otrávit. Toto outletové centrum má tu výhodu, že skrývá desítky luxusních a značkových obchodů pěkně na jednom místě – jak se říká – pod jednou střechou. Stovky oblíbených značek jako například Guess, Dior, Calvin Klein nebo sportovní obchod Alpine Pro máte na dosah ruky a nakupování na tomto místě získává úplně jiný level. Nabízí pohodlí, pohodu a nezaměnitelnou atmosféru.

pražský outlet

Bombasticky nízké ceny vás dostanou do kolen

Jedním z největších lákadel jsou jednoznačně bombasticky nízké ceny, které zde najdete po celý rok. Akce se zde neustále mění, proto je určitě dobré si je hlídat a sledovat, co si pro vás nákupní centrum připravilo. Outletové ceny najdete ve všech místních obchodech a netýkají se pouze posezonního zboží. Natrefit tady můžete na luxusní kousky, které pořídíte doslova za hubičku.

pražský outlet

Zábava pro celou rodinu – to je nejkrásnější pražský outlet

Nákupy lze pojmout jako super rodinný výlet. Každý si zde totiž přijde na své – od rodičů až po zvídavé ratolesti. Těšit se navíc můžete na nejrůznější novinky a zajímavé akce. Jako třeba nyní – expozice Engine Classic Cars Gallery nebo virtuální multisenzorická hra Dinosauři VR.

Tento pražský oulet stojí za návštěvu a nějaké ty nákupy! Tak vyražte.

Přečtěte si také: Jak se orientovat při výběru kvalitnější pánské košile?