Dnešní fotočlánek bude speciálně pro zadané, zamilované, zkrátka pro páry. Jedná se o seznam romantických míst, kam můžete vzít někoho hodně speciálního. Samozřejmě sem můžete vzít i rodinu, kamarády, kohokoliv. Tato místa jsou ideální pro romantické prodloužené víkendy nebo klidně krátké výlety. Můžete si být jisti, že romantice se nevyhnete. Pokud tedy chcete sbalit holku nebo kluka a nevíte, čím ji/ho ohromit, vezměte ho sem. Jaké místo je vaše vysněné a kam byste se chtěli podívat?Zaručené tipy, jak sbalit holku, najdete tady.

11 pohádkových a romantických míst

1. Hyogo, Japonsko

2. Paříž, Francie

3. Finsko

4. Cappadocia, Turecko

5. Monte Tibidabo, Barcelona

6. Palm springs, Kalifornie

7. Maroko

8. Cologne, Německo

9. Venice, Itálie

10. Vídeň, Rakousko

11. Santorini, Řecko

Tak kam se vydáte na zamilovaný výlet? Napište nám, jestli rádi jezdíte na romantická místa a které bylo to nejhezčí, kde jste byli.

Seznam zamilovaných míst v Praze najdete tady!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.