Všichni jezdí k moři, do měst a na hory, ale zažili jste už pořádnou dovolenou pod stanem u nás, v malebné České republice? Vyjde vás to mnohem levněji, než cestování po světě a ač se vám to nezdá, i tak můžete zažít skvělé dobrodružství, na které nezapomenete. Láká vás to, ale nevíte, kam se vydat? Poradíme vám! Tohle jsou nejlepší kempy v ČR, do kterých když pojedete, rozhodně nešlápnete vedle.

Pořadí kempů je náhodné, je to zkrátka výběr z těch nejlepších, tak doufáme, že si vyberete. Většina kempů je vhodných pro rodiny s dětmi, pro větší skupiny lidí, i pro páry a jednotlivce.Nejlepší kempy v ČR

nejlepší kempy v čr
Foto: pixabay

1. Antýgl, Srní – mapa

Od května do října navštivte autocamping Antýgl, který se nachází uprostřed šumavských lesů. Nabízí koupání i kiosek s občerstvením. Pokud toužíte po úžasné přírodě se spoustou možností výletů, neváhejte tento kemp navštívit a užít si tam skvělou dovolenou. Šumava patří mezi nejkrásnější místa u nás a pokud si přejete být obklopeni překrásnou přírodou, vyrazte sem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený E L I Š K A S K U H R O V Á (@eliska.skuhrova),

2. Jetřichovice, České Švýcarsko – mapa

Hledáte kemp uprostřed krásné přírody s koupalištěm? Vsaďte na autocamp Jetřichovice! Co se týče ubytování, můžete spát pod stanem, v chatičkách nebo v karavanu, je to jen na vás. Opět si můžete vybrat ze spoustu možností výletování a aktivit. V kempu se nachází úschovna kol, kiosek s občerstvením i přírodní koupaliště. Je to vhodné místo pro ty, kteří chtějí odpočinkovou dovolenou a i pro ty, kteří preferují aktivní trávení volného času.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Léňa Béňa (@benulka1981),

3. Sedmihorky, Český ráj – mapa

Kemp Sedmihorky je zaměřený na rodiny s dětmi, které zde najdou skvělé vyžití. Několikrát dokonce dostal ocenění NEJLEPŠÍ KEMP PRO RODINY. Ubytujte se v krásných chatkách, v mobilhomech, pod stanem nebo dokonce v teepee (děti budou nadšené!). Můžete se zde vykoupat v rybníku i si zasportovat. Tohle místo rozhodně patří mezi nejlepší kempy v ČR!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Autocamp Sedmihorky**** Český (@autocamp_sedmihorky),

4. Free Star, Strachotín – mapa

Zavítejte na Pálavu a navštivte Autocamp Free Star! Hodí se pro rodiny s dětmi, pro samotáře nebo i partu kamarádů. V okolí jsou možnosti k výletům a dalším aktivitám. Využijte ubytování pod stanem, v karavanu, v chatce nebo v bungalovu. Pokud milujete víno a krásnou přírodu, tohle je to pravé místo pro vás.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleksandr (@alex_zooclan),

5. Vranovská pláž, Jižní Morava – mapa

Užijte si Vranovskou přehradu a kemp Vranovská pláž se vším všudy! A pokud hledáte příležitost, kdy se tam vydat, doporučujeme dny 2.-3.8. 2019, kdy se zde koná hudební festival PŘEHRADY, který si může užít celá rodina. Můžete využít sportovních i jiných aktivit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lenka (@proste.lenka),

6. Frenštát pod Radhoštěm – mapa

Lákají vás Beskydy? Vyzkoušejte tento kemp. Ubytujte se v chatkách, stanech nebo karavanech a využijte sportovního vyžití i výletů. Můžete si zaplatit polopenzi a tak nemusíte řešit snídani ani večeři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Autokemp Frenstat (@autokempfrenstat),

7. Stříbrný rybník, Hradec Králové – mapa

Spoustu možností ubytování, rybaření, rafting, lanový park, vodní centrum a mnoho dalšího – to je Kemp Stříbrný rybník. Ať už chcete prožít pasivní nebo aktivní dovolenou, každý si přijde na své.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stříbrný rybník (@stribrny_rybnik),

8. OASA, Staňkov – mapa

Vydejte se na Třeboňsko a vyzkoušejte tento kvalitní kemp OASA Staňkov. Skvěle se zde najíte, vykoupete, zasportujete i zatančíte. A pokud potřebujete wifi, není problém, je poskytována zdarma! A jestli se zajímáte o ekologii, životního prostředí si zde rozhodně váží. Zkuste tento rodinný kemp.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Čermák (@kubacermi),

9. U Kukačků, Lipno – mapa

Ubytujte se v tomto krásném kempu U Kukačků a využijte penzionu, mobilních domků, chatek nebo spěte pod vlastním stanem nebo v karavanu. Pujčte si kajak, rybářskou pramici nebo třeba šlapadlo a dejte si něco dobrého v bistru a kavárně DaJa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharlota (@sharlotaofficial),

10. Keramika, Hracholusky – mapa

Kemp Keramika má snad všechno, co potřebujete a ještě se nachází na krásném místě – přehrada Hracholusky. Ubytovat se můžete v chatkách, apartmánech nebo bungalovech, stravovací možnosti poskytuje místní restaurace a dokonce jsou tu i sprchy s teplou vodou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený anetka-en701 (@anetkaen701),

11. Bítov, Vranovská přehrada – mapa

Kemp Bítov na Vranovské přehradě také patří mezi nejlepší kempy v ČR. Nabízí sportovní vyžití, výlety v okolí, skvělé ubytování i stravování a co je velkým benefitem, ze kterého budou mít radost zejména děti? Vlastní aquapark, který je v provozu v červenci a v srpnu!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Erik Dokonal (@ericdokonal),

12. Pecka, okres Jičín – mapa

Kemp Pecka v okresu Jičín je skvělým místem pro trávení letní dovolené. Využít můžete koupaliště, sportoviště i restauraci. Ubytovat se můžete v chatkách, apartmánech nebo klasicky ve stanech a karavanech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiri Forbes (@jiriforbes63),

13. Pod Černým lesem, Žamberk – mapa

Rekreační a sportovní areál Pod Černým lesem je skvělým místem pro letní dovolenou, ať už s dětmi, sami, ve dvou nebo v partě kamarádů. Můžete využít penzion, ubytovat se v chatkách, stanech nebo karavanech, najíst se v resturaci, zabavit se v aquaparku nebo v Disco clubu a mnoho dalšího.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jenny (@jenny_justova),

Tahle místa patří mezi nejlepší kempy v ČR! Který z nich si vyberete? 

50 nejlepších přírodních koupališť najdete tady.