Každý máme v životě chvíle a období, kdy nám dochází inspirace a nápady nebo zkrátka potřebujeme čas na přemýšlení sami pro sebe. Jak se vám ale přemýšlí doma, kde jste obklopeni starostmi a problémy? Možná dokonce potřebujete být sami a to vám doma asi nevyjde. Jedna z možností je jít do kavárny, kde vás nikdo nezná, jít na procházku do lesa nebo jet pár kilometrů od domova a lehnout si do trávy a přemýšlet. Někomu to ale nestačí a potřebuje všemu uniknout hodně daleko, za hranice naší země. Představujeme vám 15 klidných míst po celém světě, které jsou jako stvořené k přemýšlení, čerpání nové inspirace nebo hledání sám sebe.

Možná si říkáte, že na to nemáte čas, chodíte do práce nebo že je to šílený nápad. Ale někdy stačí odjet třeba na 2-3 dny a hledat to, co vám chybí, nacházet novou inspiraci nebo je to dostatek času na přemýšlení o budoucnosti nebo dalších plánech. Také si ale říkáte, že přece nikam nepojedete sami? A zkusili jste to někdy? Pokud ne, je to velká chyba a říká se, že zkusit se má všechno. Možná se vám to nebude líbit a nebo zjistíte že je to to, co jste tak dlouho potřebovali. Odvažte se a vyrazte někam sami! Někdy vám to dodá tu správnou energii a motivaci!Prohlédněte si tajemná místa na naší planetě!

15 inspirativních a klidných míst

1. Filipíny

2. Norsko

3. Švýcarsko

4. Srí Lanka

5. Nový Zéland

6. Tanzánie

7. Colorado

8. Faerské ostrovy

Miles of beautiful greens 🍃 (📷: @fabiomluz)

Příspěvek sdílený BEAUTIFUL DESTINATIONS (@beautifuldestinations),

9. Rakousko

10. Německo

11. Dubaj

12. Havaj

13. Mexiko

14. Kostarika

15. Thajsko

Jedná se o rozmanitá místa – pro každého je inspirativní jiné prostředí – pláž, hory, palmy, město atd. Na fotkách jsou i velmi vzdálená místa, kam pravděpodobně na 3 nemá cenu vyrazit a budete hledat v bližším okolí, ale brali jsme v potaz i možnost vyrazit na 14 dní a to už je dost dlouhá doba na to, vyjet někam dále.

Vyberete si z těchto klidných míst? Kde by se vám dobře přemýšlelo? Které místo byste rádi navštívili?

Tohle jsou místa, na kterých zažijete ráj!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.