K českému létu bez pochyby patří hudební festivaly. Mladí lidé (i ti starší) si nedovedou léto bez fesťáků představit. Skvělá hudba, jídlo, lidé a k tomu příroda a spousta zábavy. Festivalů je ale v dnešní době opravdu hodně a vy nevíte, který si vybrat? Na všechny nemůžete, ale nějaké byste chtěli stihnout. My vám představujeme nejzajímavější hudební festivaly 2019. Věříme, že si všichni vyberete a na některém z festivalů se v létě uvidíme.Hudební festivaly 2020 v České republice

festivaly 2018 Foto: pexels

Letní kulturní festival ČESKÉ HRADY 2020

Hrady CZ jsou asi nejznámější a vůbec nejoblíbenější festival u nás. Obsahuje 8 zastávek a každá je spojená s českým hradem. Tento festival si můžete vychutnat jak v Čechách, tak na Moravě. Zažijete nejlepší kapely, které máme v ČR. Mezi ně patří například Marek Ztracený, UDG, Visací zámek, Kapitán Demo, Anna K.., Rybičky 48 nebo Mirai. Festival trvá celé léto (červenec + srpen) a koupit vstupenky můžete zde. Pokud si koupíte vstupenku i na sobotní festival, v ceně je i vstup na hrad, tak toho využijte!

Colours of Ostrava 2020

Colours můžete navštívit ve dnech 15-18/7 v Dolních Vítkovicích. Jedná se o multižánrový festival plný hudby, koncertů, divadel, filmů a workshopů. Každý si tu najde to své. Těšit se můžete na českou i zahraniční scénu. Příkladem interpretů může být The Killers, Meduza, Meute nebo Hiromi. Najdete tu několik možností k ubytování, bohaté občerstvení je samozřejmostí. Vstupenky koupíte tady.

Přečtěte si 10 důvodů, proč byste měli Colours navštívit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Colours of Ostrava official 🎸 (@colours_cz),

Votvírák 2020

Votvírák patří mezi největší velmi oblíbené festivaly 2020 a odehrává se 12.-14.6. na letišti v Milovicích. Poslechnout si můžete ty největší hvězdy jako je Kryštof, Wohnout, Ben Cristovao, Pokáč, Mirai atd. Vstupenky zakoupíte zde. Nezapomeňte si vzít stan a zakempit to v takzvaném stanovém městě. Bližší informace se dozvíte na oficiálních stránkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FESTIVAL VOTVÍRÁK (@festivalvotvirak),

Rock for people 2020

Festival, který stojí za povšimnutí, je Rock for people v Hradci Králové. Udělejte si čas 18-20/6/19. Nezapomenutelná hudební show, gastronomické zážitky a spoustu zábavy. To vše vás čeká. Co se týče kapel, dočkáte se například Sum 41, Skillet nebo Green Day. Jedná se o kombinaci české i zahraniční hudby. Vstupenky můžete zakoupit zde. Jsou sice dražší, ale je to opravdový zážitek, který stojí za to! Budete ještě dlouho vzpomínat, slibujeme. 🙂

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hashtag #rfp25 (@rockforpeople),


Let it roll 2020

Drum & bassový festival Let it roll se koná se 30.7.-1.8. Letos se jedná o již 12. ročník open air festivalu. Dohromady 7 pódií a přes 300 umělců! To vážně stojí za to. Těšit se můžete i na ohňostroj a světelnou show. Vstupenky nakupujte zde.

Hip hop KEMP 2020

Festival pro milovníky rapu a hip hopu. 19. ročník se odehrává ve dnech 20.-22. 8. v Hradci Králové. Těšte se na klasiky na dohromady šesti stages.

OKOŘ 2020

Úžasného festivalu s hradní atmosférou se můžete zúčastnit 22. 8. 2020. Těší se na vás Čechomor, No name, Xindl X nebo Miro Žbirka. Vstupenka stojí 550 Kč, tak si pospěšte s nákupem.

Vysočina fest 2020

Vysočina fest se koná 2.-4.7. v Jihlavě. Vystoupí například kapela Jelen, Mirai nebo Mydy Rabycad. Těšte se i na doprovodný program pro vás i pro děti. Festival je úspěšně vyprodán a tak doufáme, že už máte koupené vstupenky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vysočina Fest (@vysocina_fest),


Sázava fest 2020

Další akce, která patří mezi nejlepší festivaly 2020, je Sázava fest. Zapiště si do diáře datum 23.-25.7. Vstupenky nezapomeňte zakoupit tady, ať máte svoje místo jisté. Mezi vystupující patří například Kapitán Demo, Rybičky 48, Olympic nebo také Mikolas Josef.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SÁZAVAFEST (CZE) (@sazavafest),


Benátská 2020

V Liberci 23.-26.7. 2019 se můžete zúčastnit festivalu Benátská a poslechnout si hvězdy jako Divokej Bill, Iné Kafe, Ivan Mládek, Jakub Děkan další. Vstupenky na všechny dny můžete koupit tady.

Vizovické Trnkobraní 2020

Trnkobraní se koná 14.-15.8. 2019 ve Vizovicích. Účinkující budou vystupovat na 2 stages a mezi ně paří například Chinaski, Divokej Bill, Slza nebo Tomáš Klus. Vstupenky ještě stihnete koupit tady.

Fajtfest 2020

Ve Velkém Meziříčí se koná ve dnech 9.-11.7. Fajtfest. Pokud máte rádi metal, tohle je festival přímo pro vás. Těšte se na Lionheart nebo Deez Nuts.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FAJTFEST (@fajtfest),

Metronome festival 2020

19.-20.6. se vydejte na Metronome festival v Praze. Poslechnete si kapely jako je Skepta nebo Beck.

Beats for love 2020

Baví vás tanec? Zkuste festival B4L, který se koná v Ostravě 2.-5.7. 2019. Zatančíte si na Alan Walker, Armin van Buuren, nebo Matador. Vstupenky jsou k dispozici zde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Beats for Love festival (@beats.for.love),


Tohle jsou ty nejlepší festivaly 2020. Dejte nám vědět, na jakém festivalu se letos potkáme a který vás nejvíce zaujal a čím. 🙂

Podívejte se na výběr nejlepších přírodních koupališť v ČR 2020!