Určitě existují místa v Česku, která jste ještě nikdy neviděli, přitom jsou přímo pohádková. Jedná se o místa, kde najdete davy lidí a dokonce i o místa, kde nepotkáte živáčka. I když jste zcestovalí a máte Česko projeté křížem krážem, možná v našem seznamu najdete i dechberoucí místa, o kterých jste ani netušili, že u nás máme. Jestli se najde někdo, kdo byl na každém místě, tak to klobouk dolů. Schválně nám napište, jak na tom jste a kolik míst vám ještě chybí navštívit. Můžete si vytvořit deníček nebo cestovatelský seznam míst, které ještě chcete navštívit a odškrtávat si je. Je to super pocit, tak to zkuste s místy českými i zahraničními.

Přečtěte si také: 20 dechberoucích míst v Česku, která musíte navštívit alespoň jednou za životPřekrásná místa v Česku, která musíte někdy vidět

místa v Česku

Pokud chcete za jeden den zvládnout více míst na jednou, doporučujeme si naplánovat trasu míst, která jsou vedle sebe nebo v okolí a zvládnete mnohem více než jen jedno místo a zážitků bude o to více.

1. Lanškrounské rybníky

2. Potštejn

3. Kryštofovo údolí

4.Landštejn

5. Mikulov

6. Čertovy kameny

7. Velké Bílovice


Přečtěte si také: Jarní inspirace aneb 15 tipů kam na výlety

8. Rozhledna Salaš

9. Jalubí

10. CHKO Broumovsko

11. Kroměříž

12. Vysoký kámen

13. Čihadla

14. Hřensko

Pro další místa v Českém Švýcarsku se podívejte sem: 25 nejkrásnějších míst národního parku České Švýcarsko a jeho okolí

15. Prachovské skály

Pokud jste byli alespoň na polovině míst, tak gratulujeme, opravdu znáte Česko dobře. Pokud vás některé místo překvapilo nebo jste ho třeba vůbec neznali, napište nám to. Jsme zvědaví, jak na tom jsou naši čtenáři. Budeme rádi, pokud se na nějaké místo vydáte, vyfotíte fotku a pošlete nám ji. S těmito místy určitě chybu neuděláte, a tak slibujeme, že se vám tam bude líbit.

Tahle místa u nás jsou kouzelná, souhlasíte? Které se vám líbí nejvíc?

Přečtěte si také: 20 fascinujících míst v Česku, o kterých jste neměli tušení