Ženy v dnešní době mnohem častěji cestují samy. Následují své cestovatelské sny a vize bez jakékoliv společnosti a vyhovuje jim to. Mají klid na přemýšlení a na to, být samy se sebou. Užít si cestování bez ohlížení se na jiné. Nemusí nikoho tolerovat a plánují podle toho, co chtějí ony. Někdy nebo možná často jsou špatně pochopeny, proto si přečtěte 7 věcí, které vážně musíte vědět o ženách, které cestují samy předtím, než si o nich začnete mít předsudky. Pokud jste to nikd nevyzkoušely, rozhodně se vydejte na cestu jenom samy se sebou, hodně vám to dá.Tohle musíte vědět o ženách, které cestují samy

cestují samy
Foto: pexels

Ženy, které cestují samy, mají přátele

Ano, mají kamarády a i rodinu, ale to neznamená, že si nemohou vyrazit samy. Možná že se jim tak cestuje nejlépe nebo chtějí cestovat do míst, kam jejich okolí ne. Možná mají špatnou zkušenost s cestováním s jejich přáteli a tak raději cestují samy. Může je bavit ten adrenalin, který cítí, když jsou někde samy a užívají si každou minutu. Díky tomu poznají více nových a zajímavých lidí. A některé dokonce mají děti a i přesto si naplánují spontánní výlet a vyjedou.

Nepotřebují vaší pozornost

Většina lidí, když vidí ženu, která je sama v letadle, v tramvaji nebo dělá cokoliv sama, myslí si, že je opravdu sama, svobodná a hledá někoho k sobě. Nemusí to být pravda, možná je šťastně vdaná nebo má skvělého patnera.

Ano, někdy vážně vyžadují pozornost a rády se s někým seznámí a lichotky potěší každou, ale opatrně.

Fotí si selfie

Ano, fotí a samy. Každá chce mít památku z dovolené nebo z krásného místa z výletu. Je to přece normální a proto si pamatujte: nepozorujte ženy, jak se fotí, nechtějí se cítit špatně, vy si také děláte selfie, akorát třeba ve dvou. Je to přece jedno.Nejsou osamělé

Možná to tak může vypadat, ale opravdu nejsou samy. Ale mohou být introvertní osoby, které mají bohatší vnitřní svět a vystačí si samy se svými myšlenkami, přáními a pocity. Samozřejmě se mohou setkat s novými lidmi na cestách a k tomu být samy se sebou. Tak je nelitujte, že jsou stále samy a proto cestují samy – nejsou!

Někdy cestují v partě

To, že je vidíte cestovat samotné, neznamená, že tak cestují vždy. Někdy je skvělé mít si s kým povídat, být s někým, kdo vám pohlídá batoh na letišti, než si dojdete na toaletu nebo si mít s kým koupit večeři napůl, abyste ušetřily. Bohatě jim ale jeden takový výlet stačí a potom si plánují výlet zase samy.

Není to tak nebezpečné, jak si myslíte

Pokud myslíte na nebezpečí jako je například sexuální obtěžování, na cestách není o moc větší riziko než ve vaší rodné zemi. Kriminalita je také všude. Samozřejmě, že je nutné dodržovat některé zásady, například nezdržovat se na osamělých místech, držet se lidí a tak dále. Jakmile to jednou zkusíte, poznáte opravdovou svobodu a už nebudete chtít nic jiného – je to návykové!Obdivujte je

Každá žena, která se rozhodne následovat své sny a cíle a nkekoukat přitom na druhé, je obdivuhodná! Na všechny takové virtuálně zvedáme číši a připíjíme! Nebojte se toho a vyzkoušejte to. Nebuďte konformní a vybočte.

Věděli jste tohle o ženách, které cestují samy? Nemusíte se bát, že by byly osamělé, prostě to tak chtějí a vyhovuje jim to.

15 míst, které musíte navštívit před tím, než zemřete.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.