Jak cestovat zdarma?

Ano, cestovat zdarma je sen snad každého cestovatele. Představte si, že cestujete zadarmo a přitom jste ubytováni v těch nejkrásnějších obydlích a na nádherných plážích – od rozsáhlých nádherných francouzských statků až po australské vily s výhledem na moře. No není to luxusní představa? 

Tak tohle není pouze představa, opravdu to funguje. A to tak, že hlídáte majitelům domu domácí mazlíčky a za to u nich můžete bydlet, přesně za 100 dolarů ročně. Toto nabízí společnost Trusted Housesitters.Koncept je jednoduchý a geniální – lidé chtějí cestovat a nechtějí se cítit provinile za to, že doma nechají své domácí mazlíčky o samotě. Tak vyhledají zase jiné důvěryhodné a prověřené cestovatele, kteří se postarají o mazlíčky i o jejich dům a to výměnou za ubytování.

Jste připraveni? Odhodlání? Chcete se starat o čtyřnohé lásky a užívat si domů snů? Můžete začít! Někteří lidé opouštějí práci, aby tohle mohli dělat! Na co tedy čekáte?

Více info na stránkách společnosti → Truste Housesitters

Cestovat zadarmo – výměnou za hlídání domácích mazlíčků

cestovat zdarma Foto: boredpanda

cestovat zdarmaFoto: boredpandaO tyhle roztomílky se můžete starat!

cestovat zdarmaFoto: boredpanda

cestovat zdarmaFoto: boredpanda

Tady můžete bydlet!

cestovat zdarmaFoto: boredpanda

cestovat zdarmaFoto: boredpandaNejsou roztomilí?

cestovat zdarmaFoto: boredpanda

Když už jsme u toho ubytování, neváhejte se podívat na náš článek o 25 nejlepších Airbnb světa, které byste měli vyzkoušet TADY.