My jako Češi jsme zajisté národ pivařů a pivo milujeme, zejména pak mužská část populace. Na konci léta se pořádá jeden pivní festival za druhým, tak byste tam neměli chybět. Řekneme vám o těch nejlepších, tak si zapište datumy do kalendáře. Pivní festival je plný piva, dobrého jídla a také zábavy. Vezměte přátele, partnera nebo rodinu a stravte společně příjemný den.Kam na pivní festival?

pivní festival
Foto: pixabay

Dny českého piva 2019

Ve dnech 24. 9. – 30. 9. se koná pivní festival po celé České republice v různých restauracích, pivovarech a hospodách. Zjistěte, jestli váš oblíbený podnik také něco pořádá. Jde o to, podpořit pivo a jeho výrobu. Tak se všichni napijme!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dny českého piva (@dnyceskehopiva),

Pivní Pouť 2019

21. 9. 2019 navštivte černou horu a její pivovar, kde se koná pivní festival. Vystoupí Mandrage, Marek Ztracený nebo třeba Michal Hrůza.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @kalamajkovnik,

Den Starobrna 2019

7. 9. se připravte na skvělý pivní festival v Brně, kde zahrajou Chinaski, Eddie Stoilow nebo Malalata. Vstup je zdarma a užijete si opravdu hodně piva a dobrého jídla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RTR EVENTS (@rtr_events),

Slavnosti piva v Písku 2019

Dvoudenní pivní festival v Písku trvá od 6. do 8. 9. a přijďte si užít do centra města. Víte, že zde můžete ochutnat až 60 druhů piv? To je docela hodně. Celý festival je doplněn o farmářský trh a designový market.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený robin mikusiak (@slavnostipivapisek),

Teplický pivní rynek 2019

6. a 7. 9. máte možnost navštívit Teplice a jejich pivní festival, který se koná v centru města. Můžete ochutnat piva z rodinných pivovarů, pořádně se najíst dobrého jídla a užít si dobrou muziku. Čeká vás také soutěž o nejlepší pivo, tak se jí nezapomeňte zúčastnit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Valterová (@valterovamartina),

Pivní festivaly nesmíte zmeškat! Kam se vypravíte?

Tyhle hudební festivaly letos nesmíte vynechat!