S dětmi byste měli trávit jako správní rodiče co nejvíce času, abyste se užili navzájem a měli spolu dobrý vztah. Ale nemáte už nápady nebo vás nebaví vymýšlet další aktivity? Máme pro vás 12 tipů na to, kam s dětmi v Praze, abyste si to společně užili a aby se děti nenudily. Garantujeme vám, že děti budou s programem spokojené a večer padnou do postele příjemnou únavou.Kam s dětmi v Praze?

kam s dětmi v praze
Foto: pexels

1. Šlapadla

Kupte sladkosti a vyražte s dětmi na šlapadla a užijte si skvělé odpoledne na vodě. Můžete si vybrat klasickou loďku nebo šlapadlo ve tvaru labutě nebo třeba auta.

2. Střelecký ostrov

Na Střelecký ostrov se dostanete přes Most Legií a konají se zde nejrůznější akce pro děti – dětské dny a podobně. Těšit se můžete také na občerstvení. Výhodou je, že tu nejezdí žádná auta a tak se nemusíte bát.3. Národní technické muzeum

Toto muzeum ocení hlavně kluci a děti, které mají rádi techniku. Takže tohle je tip zejména pro tatínky a jejich syny.

4. ZOO

Snad všechny děti milují zvířata nebo ne? Stravte celý den v páté nejlepší ZOO – v Troji.

5. Strašidelný dům

Jestli máte větší děti, určitě budou nadšené z Prague Fear House ve Vodičkově ulici! Určitě budou dělat hrdiny, ale rozhodně se budou bát. Tohle je velmi odvážná atrakce.

6. Bobová dráha Prosek

Máte náladu na sport? Zajeďte si na Prosek vyzkoušet bobovou dráhu. Opět to není aktivita pro malé děti.

7. JumpArena

Chcete si zaskákat a zablbnout? Nebo aspoň vaše děti? Dejte si pár hodin skákání. Je to dobrá aktivita i pro dospělé – víte kolik spálíte kalorií?8. Aquapalace Čestlice

Kde se děti rozhodně nebudou nudit ani minutu? V aquaparku! Vy si odpočinete a děti zařádí.

9. Petřín

Společně vyšplhejte na Petřín, dejte si zmrzlinu a vylezte i na rozhlednu!

10. Muzeum čokolády

Dětem se nechce do muzea? Ale určitě slyší na slovo čokoláda! Na muzeum čokolády je určitě utáhnete! Budou si moci vyrobit vlastní čokoládu a sníst jí tolik, kolik je libo!

11. Botanická zahrada

Chcete, aby se děti naučily něco nového? Zajděte spolu do botanické zahrady. Prohlédněte si nádherné květiny i motýly. A nezapomeňte jim koupit zmrzlinu.12. Kino

Kino je klasika, když už vážně nevíte, co podniknout. Hodí se spíše pro deštivé dny, ale děti milují filmy a popcorn, takže vám utrhnout ruce.

Kam s dětmi v Praze? Inspirujte se skvělými místy.

Další tipy na to, jak zabavit děti, najdete tady.