Konečně otevřeny farmářské trhy Praze! Dočkáme se a po dlouhé těžké době, kdy jsme nemohli nikam chodit, můžeme vyrazit na trhy a nakoupit si oblíbené potraviny a nejen ty. V článku jsou uvedeny časy, kdy můžete trhy navštívit v běžné době. Počas nouzového stavu se hodiny, dny, i podmínky navštěvování mohou měnit.

Farmářské trhy v Praze patří k místům, kam rádo chodí stále více a více lidí. Můžete si tam nakoupit kvalitní potraviny, užít si krásný čas v Praze a dát si do nosu. Že jste ještě na žádných nebyli? Chyba! Ukážeme vám nejlepší farmářské trhy v Praze, které opravdu stojí za návštěvu. Podpoříte farmáře a dopřejete si kvalitní stravu. Můžete si zde koupit ovoce, zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, ale i limonády, sirupy, skvělý burger, palačinku nebo třeba pletenou čepici. Na každém trhu najdete něco jiného. Kam se tedy vyplatí jít?Nejlepší farmářské trhy v Praze, které se vyplatí navštívit

farmářské trhy v PrazeFoto: pixabay

Farmářské trhy Jiřák

Farmářské trhy na Jiřáku patří k menším, za to opravdu ke kvalitním, kde najdete spoustu dobrého jídla i dalšího zboží. Trhy se zde konají ve středu, čtvrtek a pátek od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin. Zajeďte na Jiřího z Poděbrad vejce, kávu, něco dobrého ke kávě nebo si zde kupte ručně ušitou tašku. Je to také skvěle strávený čas s rodinou, v Praze na krásném místě a u jídla.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený PrimaFRESH (@primafresh),

Farmářské trhy Kulaťák

Každou sobotu od 8 do 14 hodin se konají farmářské trhy v Praze 6 v Dejvicích. Nevěřili byste, jak se místo, plné aut a městské atmosféry dokáže změnit v rodinný trh, kde si můžete zakoupit skvělé klobásky, sezónní potraviny a další mňamky. Přijďte se přesvědčit sami.

Farmářské trhy Anděl

V pěší zóně na Andělu se můžete zastavit na farmářských trzích, které jsou zde každý pátek od 7 do 19 hodin. Je to malý, ale za to pěkný útulný trh, kde koupíte spoustu čerstvých dobrot od místních farmářů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Greenwayfood (@greenwayfood.cz),

Farmářské trhy na Náplavce

Farmářské trhy v Praze? Nejznámější jsou právě na Náplavce, kde se konají každou sobotu trhy od 8 do 14 hodin. Koupíte zde sezónní ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, cukrářské výrobky, maso, ale také květiny, marmelády, domácí šťávy a sirupy a mnoho dalších pochoutek. Můžete se také stavit na bleším trhu, který se zde koná na lodi. Znáte příjemnější místo než u vody? V kombinaci s dobrým jídlem je to snad to nejlepší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Farmářské trhy Náplavka (@ftnaplavka),

Farmářské trhy Pankrác

Od 8 do 18 hodin můžete navštívit farmářské trhy v Praze na Pankráci, které se konají právě každou středu před nákupním centrem Arkády. Najdete zde nepřeberné množství potravin, zajímavý je italský stánek, kde prodávají opravdoví Italové a za zmínku také stojí úžasné farmářské máslo nebo stánek s kořením.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Farmáři v Praze (@farmarivpraze),

 

Tip na závěr: farmářské trhy online na Rohlik.cz

Nechce se vám vstávat o víkendu brzy na farmářské trhy nebo byste chtěli mít farmářské potraviny každý den? Máme pro vás tajný tip. Na Rohlik.cz najdete největší výběr farmářských potravin ve městě a navíc máte vždy jistotu, že se jedná o skutečné farmáře a ne překupníky. Vybrat si můžete třeba čerstvé maso od českých farmářů, sýry a mléčné výrobky, farmářské uzeniny nebo řemeslné potraviny.

 

Tohle jsou nejlepší farmářské trhy v Praze!

Kam zajít v Praze na nejlepší kávu?