Collete a Scott mají něco, co vypadá jako kariéra snů. Cestují po celém světě 6 měsíců ročně a jsou placeni za to, že zveřejňují fotografie, videa a články na svém blogu, sociálních sítích a internetových stránkách. Pár cestuje po světě a tím vydělává – nezní to jako sen?

Jejich instagram (@Roamaroo) je pestrobarevnou koláží perfektních momentů – ježdění na kajaku v tyrkysových vodách, užívání si nedotčených pláží…
Collette říká, že v zákulisí to není tak okouzlující, jak to potom vypadá na fotkách. „Věřte nám, že jsme na pláži pouze na chvíli a to proto, abychom vyfotili fotky.“

Mladý pár cestuje po světě a vydělává

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TRAVEL COUPLE ✈️Scott+Collette (@roamaroo),
Mnoho lidí sní po takové práci a páru závidí. Ale sami říkají, že je to tvrdá práce a kdo to nezkusí, nikdy nepochopí. Není to o nakupování, jezení toho nejlepšího jídla, luxusních hotelích a válení se na pláži. Jen to tak vypadá.

Lidí, jako je tenhle pár přibývá, každý chce dělat tuhle práci. Chtějí navázat na jejich úspěch a možná být ještě lepší. Jen malá skupina lidí je ale tak dobrá, aby si tímto způsobem vydělali na živobytí a nemuseli dělat jinou práci.

Collete a Scott bydlí v Los Angeles a je jim 30 a 34 let. Účtují si 2000 $ za příspěvek a vydělávají kolem 200 000 $ ročně. Většinu z výdělku opět investují do podnikání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TRAVEL COUPLE ✈️Scott+Collette (@roamaroo),


Jejich práce nevznikla jen tak. Cestovali po světě i předtím, ale za svoje vlastní vydělané peníze. Všimli si, že mají čím dál tím větší úspěch na sociálních sítích a rozhodli se, že toho využijí a začali takto podnikat. Stala se z toho práce, ale i životní styl.Nyní spolupracují s turistickým sdružením, hotely a spoustu značkami. Plánují výlety, které dokumentují a poté fotografie umisťují na internetových stránkách a sociálních sítích.

Hotely a značky jim jejich výlety sponzorují, některé vyžadují, aby se jejich produkt objevoval na fotkách. A některé si dokonce poručí, v jaké zemi má být fotka pořízena.

Dnes již mají většinu svých výletů proplacených, ale občas si výlet na vlastní náklady prodlouží, aby mohli prozkoumat zemi, město nebo dané místo a relaxovat.

Další pár, který cestuje po světě a vydělává díky fotkám

Jmenují se Kit Whistler a J.R. Switchgrass, jsou také z kalifornie a tvoří pár. Na svém instagramu (@IdleTheoryBus) mají dnes již 150 000 fanoušků a na jejich fotkách můžete vidět plavání v potoce, turistiku v přírodních parcích v Americe nebo jiné úžasné přírodní úkazy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kit + J.R. + Sunshine (@idletheorybus),


Zaexperimentovali a začali podporovat sami sebe jako influencery v roce 2015. Kit říká, že buď musíte mít každý příspěvek sponzorovaný nebo budete žít v chudobě. Zase tak lehké to není, ač to tak vypadá.

 

Vydělávají si také prodejem jejich vlastní knihy, kde je publikován jejich příběh i s fotografiemi.Sami říkají, že pokud tohle chcete dělat, musíte být perfektní a dokonalí a svoji práci dělat na výbornou. Je to v podstatě práce 24 hodin denně. A musíte počítat s tím, že pokud budete úspěšní, lidé vás budou poznávat na ulici a to ne každému je příjemné. Budou na vás ukazovat a křičet vaše jméno. Vážně to není sranda.

Líbila by se vim taková práce, nenechali jste se odradit nebo byste se báli o své soukromí?

Mladý pár cestuje po světě se svým autobusem – podívejte se na jejich život.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.