Potřebujete vymyslet dárek nebo byste rádi potěšili někoho, kdo rád cestuje nebo už navštívil velkou část světa? Cestovatele potěší originální dárek a hit tohoto roku: stírací mapa světa, Evropy nebo Česka. Že nevíte, o co jde? Jedná se o mapu (můžete si vybrat svět, Evropu nebo třeba Českou republiku), která je pokrytá speciální stírací vrstvou. Majitel mapy jednoduše stírá místa, na kterých byl a mapa se mu postupně, jak cestuje, odhaluje. Většinou má každý kontinent svou barvu a vy tak pěkně vidíte, jak se z původně černé, zlaté nebo stříbrné stává barevná mapa. Není to skvělé? Pokud věnujete mapu České republiky, cestovatel nestírá všechna města, ale významná místa, která u nás máme. Zahrnuje památky, města, hrady, zámky, přírodní pamětihodnosti..

Stírací mapa světa nebo Česka je dostupná v několika provedeních a pokud přemýšlíte o koupi takového dárku pro někoho nebo pro sebe, ukážeme vám, jaké si můžete vybrat. Opravdu neznám lepší pocit, než přijet z výletu a setřít další místo. Setřená mapa se vám zase o kousek zvětší a budete mít pocit, že máte procestovaný zase další kus světa/země 🙂
Perfektní dárek pro sebe i pro druhé: stírací mapa světa

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený travelmapsk (@travelmapsk),

1. Stírací mapa světa DELUXE

Foto: Heureka

Stírací mapa deluxe je jedna z nejprodávanějších map vůbec. Je velká, stylová a zlatá! Stírání tak bude ještě větší zábava.

Koupit stírací mapu DELUXE2. Stírací mapa světa v bílém provedení

Foto: Heureka

Je libo černá nebo bílá? Můžete si vybrat z více barevných provedení podle interiéru, aby krásně zapadla.

Koupit bílou stírací mapu DELUXE

Přečtěte si: CO TAKHLE MAPA VŠECH MÍST, KTERÁ JSI NAVŠTÍVIL?

3. Stírací mapa světa s vlajkami

Foto: Heureka

Tady můžete navíc setřít ještě vlajky zemí, které jste navštívili.

Koupit stírací mapu s vlajkami

4. Modrá stírací mapa světa

Foto: Heureka

Objednejte mapu v modrých barvách, s mořem kolem kontinentů.

Koupit modrou stírací mapu světa

5. Luxusní stírací mapa

Foto: Heureka

Pokud vám opravdu záleží na tom, jaká mapa bude a chcete něco extra, vsaďte na tohle luxusní provedení, je jiná než ostatní mapy a musí udělat radost.

Koupit luxusní stírací mapu

+ BONUS: stírací mapa České republiky a Evropy

6. Stírací mapa Evropy

Foto: Heureka

Na stírací mapě Evropy budete stírat jednotlivé země Evropy. Schválně, v kolika jste už byli? Možná by to chtělo nějaký roadtrip po Evropě, abyste mohli stírat více míst, co říkáte?

Koupit stírací mapu Evropy7. Stírací mapa České republiky

Foto: Heureka

Nejen, že můžete setřít místa, na kterých jste byli, ale také dostanete inspiraci na výlety po celé ČR!

Koupit stírací mapu ČR

Pokud si říkáte, že není pravá chvíle na to, kupovat stírací mapu světa nebo Evropy, když se zrovna nedá cestovat, není to pravda. Cestovatel si už hned teď může setřít místa, na kterých byl a těšit se na další. Nebojte, ono se zase bude dát cestovat, jen to bude asi ještě nějakou chvíli trvat. Pokud ji chcete věnovat někomu, kdo miluje výlety po Česku, dejte mu stírací mapu České republiky. Musíte toho člověka zkrátka znát a vědět, co má rád a kam jezdí.

Stírací mapa, Evropy i České republiky vypadá skvěle na zdi nebo na nástěnce, pořád tak na ní vidíte a můžete stále vybírat další místa, kam byste se chtěli podívat a těšit se na další cesty.

Zdroj náhledových fotek: Pinterest

Hledáte tipy na dárky pro vaše blízké? Podívejte se na naše tipy!

Nevíte, co koupit za dárek muži, mamince nebo přítelkyni? Podívejte se na tipy na dárky pro celou vaši rodinu.