Každý rok se nejkrásnější cestovatelské destinace mění a každý rok jsou oblíbené jiné části světa. Které destinace byly a jsou oblíbené v letošním roce 2019? Myslíte, že jsou to především města, pláže, hory nebo džungle? Možná vás nepřekvapí, že se jedná o směs, jelikož jsou mezi námi různí cestovatelé s různými zájmy a oblíbenými místy. Dali jsme pro vás dohromady žebříček nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst, které cestovatelé hodně vyhledávají a jezdí si tam užít cestovatelské dobrodružství, třeba jste na některých z nich byly nebo také patří mezi vaše TOP.Nejkrásnější cestovatelské destinace roku 2019

nejkrásnější cestovalské destinace

Vybrali jsme seznam nejkrásnějších cestovatelských destinací, které byly nejoblíbenější v roce 2018. Pokud byste je chtěli navštívit, ale nemáte rádi hodně turistů, zkuste to příští nebo přespříští rok a také mimo sezónu. Najdete zde města, země i konkrétní body.

1. Londýn

nejkrásnější cestovalské destinace

 

Londýn oblíbený byl, je a vždycky bude! Je tam draho, ale na druhou stranu je výlet do Londýna opravdovým zážitkem. Je tu spoustu památek, dobrých restaurací, nákupních možností, zajímavé metro, lidé i jiná kultura. Klidně si dejte Londýn jen na víkend a nebudete litovat. Určitě vás uchvátí tak, že se vrátíte. Jen upozorňujeme, že turistům se tu opravdu nevyhnete.

2. Maroko

nejkrásnější cestovalské destinace

 

Maroku a obecně Afriky se hodně lidí bojí, přitom není vůbec proč. Pokud chcete zažít levnou dovolenou, která bude plná dobrého jídla a milých lidí, kde se projdete po úžasných trzích a vykoupete se v teplém moři, neváhejte! Jiný kraj, jiný mrav a pokud vás láká objevování, tohle je destinace pro vás.

3. Jezero Oeschinen ve Švýcarsku

nejkrásnější cestovalské destinace

 

Švýcarsko je známé svým přírodním bohatstvím a také tím, že tam necháte hodně peněz. Není ale daleko a tak se tu můžete stavit jen na pár dní. Jezera tu patří k nejhezčím, jsou nádherně modrá a průzračná.

4. Horseshoe Bend v Arizoně

nejkrásnější cestovalské destinace

 

Něco pro milovníky přírody a krásných výhledů. Tohle je oblíbené místo fotografů, pořídíte tu takové fotky, že vám je všichni budou závidět.5. Fanad Head Lighthouse v Irsku

nejkrásnější cestovalské destinace

 

Neláká vás teplo, ale naopak byste chtěli někam, kde je chladněji? Co třeba Irsko? Není to nádhera?

6. Doonagore v Irsku

nejkrásnější cestovalské destinace

 

V Irsku mají tenhle nádherný hrad, ze kterého se vám bude tajit dech! Vyražte k němu při západu slunce, je to opravdu podívaná.

7. New York

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BEAUTIFUL DESTINATIONS (@beautifuldestinations),

U New Yorku je to podobné jako u Londýna. Je tu spoustu lidí, zaplatíte hodně peněz, ale stojí za to tohle velkoměsto vidět. Pokud si New York představujete jako z hollywoodských filmů, budete zklamaní, raději nemějte žádné očekávání a těšte se na nákupy, kavárny a monstrózní budovy.8. Palawan, Filipíny

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BEAUTIFUL DESTINATIONS (@beautifuldestinations),

Jestli vás nelákají města, ale chcete si odpočinout v ráji u moře, zvolte Filipíny! Vykoupete se v modrém průzračném moři s rybičkami, vypijete kokos na nádherné pláži s bílým pískem a dáte si jednoduché zdravé, ale výborné jídlo.

Toto jsou nejkrásnější cestovatelské destinace roku 2019! Nejsou to samozřejmě všechny, ale výběr pro všechny typy cestovatelů.

V těchto božích zemích je levněji než u nás, vydejte se tam!