Výběr z bankomatu v zahraničí se někdy může prodražit. Ale co dělat, když jste na dovolené nebo na výletu za hranicemi a vybrat si potřebujete? Je to jednoduché, stačí si zřídit účet u banky, která nabízí výběr z bankomatu v zahraničí zdarma. Bank je ale hodně a nabídek také – jakou banku si vybrat? Přinášíme vám přehled o tom, které banky nabízí účet, ke kterému jako benefit dostanete výběr z bankomatu v zahraničí zdarma nebo opravdu za pár korun.Které banky nabízí výběr z bankomatu v zahraničí zdarma?

výběr z bankomatu v zhraničí
Foto: pixabay

Které banky nabízí výběr z bankomatu v zahraničí za pár korun?

Equabank nabízí dvě varianty – buď si zřídíte běžný účet s kartou Premium, kdy za výběr zaplatíte pouhých 9 Kč nebo ho můžete mít z cela zdarma u karty Premium Plus.
Zde si můžete vybrat Velký nebo Malý tarif. U Malého tarifu máte výběr za 25 Kč, v případě první možnosti ho máte zdarma.Které banky nabízí výběr z bankomatu v zahraničí zdarma?

Pokud plánujete četné výběry v zahraničí a víte, že byste se nedoplatili, doporučujeme vám zřídit si účet u některé z následujících bank, u které budete mít výběry zdarma a nebudete muset přemýšlet nad tím, kolik vás to bude ve finále stát. Většinou za vedení běžného účtu zaplatíte malý poplatek, ale vyplatí se to. K účtu máte často například i výhodné cestovní pojištění za výhodnou cenu nebo úplně zdarma.

Pokud si zřídíte výhodný účet u Mbank, můžete se těšit také na lepší kurzu oproti ČNB.

Výběr zdarma budete mít, pokud si zařídíte Velký tarif, který byl zmíněn již výše.

U všech bank samozřejmě nechybí internetové bankovnictví.

Jak to máte vy, využíváte služeb a benefitů bank nebo se tím nezabýváte?

Jak podnikat online a být pánem svého času?