Dáváte svým dětem celý život dárky a odměny za hezké vysvědčení? Teď máte poslední možnost, už to totiž nebudou děti. Složit zkoušku dospělosti není nic jednoduchého a ať už je maturitní vysvědčení jakékoliv, zaslouží si ocenit za tu snahu a úsilí. Pokud ale nevíte, co jim koupit a dát a rádi byste něco originálního, dáme vám inspiraci. Vybrali jsme materiální i nemateriální dárky za maturitní vysvědčení, které opravdu těší každého absolventa.

Přečtěte si také: 50 tipů na originální dárky pro muže v roce 202110 nápadů na dárky za maturitní vysvědčení

maturitní vysvědčeníFoto: pixabay

Přečtěte si také: 20 nápadů na ručně vyrobené dárky pro jakoukoliv příležitost

Materiální dárky

1. Hodinky

Perfektní dárek za maturitní vysvědčení pro dívky i chlapce. Takové hodinky totiž nikdy neztratí hodnotu, pokud tedy vyberete nějaké pořádné, zůstanou jim zpravidla na celý život a ještě je to krásný šperk, který mohou nosit neustále u sebe (nebo spíše na sobě).2. Mince

To se vám možná zdá zvláštní, ale je to super nápad pro ty, kteří chtějí darovat něco, co má hodnotu a bude ji mít navždy. Mince se dá vyrobit z různých materiálů a můžete si na ni nechat vygravírovat cokoliv chcete.

3. Šperk

Prstýnek, náramek, řetízek se hodí zejména pro dívky, kterým to udělá neuvěřitelnou radost. Pokud se třeba bojíte, že se netrefíte, vezměte je sebou, ať si vyberou to, co se jim líbí.

4. Puget

Květina je klasika, kterou asi všichni očekávají. Ale co koupit opravdu mega květinu, puget? Není to vůbec levná záležitost, ale ty jiskřičky v očích za to stojí.

5. Stavební spoření

Šetřili jste jim celý život peníze? Je na čase jim úspory předat. Hlavně ať s tím naloží správně. Přednášku tedy zahrňte také. 🙂

Přečtěte si také: 53 nápadů na originální dárky pro ženy v roce 2021

Nemateriální dárky

6. Večeře

Vezměte je na luxusní večeři, která bude dárkem za jejich práci a úspěch. Vyberte něco opravdu luxusního a jedinečného, aby na to nikdy nezapomněli.7. Letenky

Dovolená, výlet, cestování je to nejlepší, co jim můžete dopřát po takové době učení. Tak kam to bude? Kupte letenky třeba tady.

8. Oslava jako překvapení

Pozvěte rodinu, kamarády a uspořádejte oslavu století, na kterou nezapomenou.

9. Výlet

Ať už po Česku nebo do zahraničí, je to jedno. Třeba jim řekněte, ať se sbalí a odvezte je na letiště, kde už bude čekat překvapení v podobě výletu.

10. Dovolená

Trochu dražší dárek, ale pokud něco takového hledáte, je to ideální. Budou vás za to milovat, teda snad. 🙂 Podle finančních možností zvolte destinaci, třeba Egypt, Turecko, Thajsko nebo v poslední době oblíbené Maledivy.

Tohle jsou TOP dárky za maturitní vysvědčení, které udělají radost. Tak co vyberete?

Přečtěte si také: 21 tipů na vlastnoručně vyrobené dárky, které potěší