Valentýn už se blíží a tak byste měli začít přemýšlet o tom, jak a čím obdarujete svou drahou polovičku a čím ji uděláte radost. Pokud jste nezadaní, vůbec to nevadí – potěšte kamarádku nebo maminku a řekněte ji, jak ji máte rádi. Samozřejmě, že je Valentýn primárně věnován zamilovaným párům a proto je tento článek věnován jim. Nemusíte utrácet za drahé dárky a vymýlet bůh ví co, u srdce zahřeje i krásné přání, které můžete třeba vyrobit nebo koupit a dovnitř napsat valentýnské přání – nevíte jaké? Nechte se inspirovat v našem seznamu a rčitě nějaké vyberete nebo si ho přizpůsobíte obrazu svému.

Přání můžete poslat smskou nebo e-mailem, ale největší radost udělá vlastnoručně vyrobené valentýnské přání, se kterým si dáte práci a uděláte ho od srdce. Valentýn je svátek lásky, který ale nepatří jen zamilovaným párům, ale všem, kteří mají někoho rádi. Neváhejte poslat přání mamince, babičce, kamarádce nebo i mužům. Pokud má některý ve vašem životě místo (může to být třeba děda, kamarád nebo tatínek), určitě jim to vyjádřete. Protože kdy jindy než v den, kdy se oslavuje láska? Druhou příležitost máte samozřejmě v květnu, proč to neoslavit dvakrát?10 nápadů na nejhezčí valentýnské přání

valentýnské přáníFoto: pixabay

1.

“Vše, co potřebujete k životu, je láska. Ale sem tam kousek čokolády také neuškodí.” Charles M. Schulz

2.

Určitě toužíš dostat opravdu milou valentýnku od někoho, kdo si myslí, že jsi nejlepší na světě. Právě jsi ji otevřel! Krásného Valentýna.

3.

Nevím zda mě miluješ, tak jako já tebe, ale vím, že kdybych mohla, dám ti celé nebe… Krásného Valentýna

4.

Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek, kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a nic víc!

5.

K svátečku všech zamilovaných i já malé přání mám, ať máme hodně dnů krásných a nic nechybí nám.6.

S Tebou mi připadá všechno tak snadné, i zdánlivě nemožná přání se vyplní a vzdálené cíle jsou na dosah ruky. S Tebou je můj život jako krásný sen, ze kterého se nechci probudit. Miluji Tě a přeji Ti krásného Valentýna

7.

Moje láska, kterou mám ve svém srdci zakletou, je jako řeka, jejíž jedinou touhou je naplnit své poselství a téct plným proudem do moře. Nech ji, ať Tě zaplaví… Nemám tušení, co ty „kecy“ znamenají, ale jestli Tě přimějí si se mnou zasexovat tak to stálo za to! Krásného Valentýna!

8.

Láskou jsi mě obdařila, děkuji Ti za ni. Ty jsi krásná, milá, než ostatní dívky jiná. Štěstí velké potkalo nás, že vídáme se znovu a zas. Snad pouto mezi námi vznikne, snad má láska do srdce Tvého vnikne.

westwing slevový kód

9.

Chci s Tebou být, chci Tě chránit, když bude třeba, budu Tě bránit.  Nechci být jen přítel Tvůj, tak neodmítej a při mně stůj.10.

Dneska se všichni radujte, do hospůdek zaplujte. Dnes žádný smutek, splín, vždyť je přece Valentýn!

Zvolíte vtipné valentýnské přání nebo vsadíte na zamilovaný text plný lásky?

Přečtěte si také: Inspirujte se valentýnskými místy a zažijte romantiku!