Už jste někdy měli narozeninové překvapení nebo jste byli jeho svědkem? Pak víte, jak obrovsky dokáže potěšit a vykouzlit úsměv na rtech. Ten pocit, kdy se cítíte výjimeční a že pro vás někdo udělal něco od srdce, dal si záležet, protože vás má rád, je nepřekonatelný. Pokud se blíží někoho narozeniny nebo třeba jiná slavnostní událost, například žádost o ruku, svátek, jiná oslava nebo rozlučka, zapřemýšlejte nad takovým překvapením, na které budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Jestli vás ale nic nenapadá, nevadí, dáme vám tipy na to, co můžete přichystat a vy si vyberete.

Přečtěte si také: 10 způsobů, jak originálně naaranžovat balónky na oslavu11 nápadů na originální narozeninové překvapení

narozeninové překvapeníFoto: Canva

1. Tajná oslava

Tohle je takové typické narozeninové překvapení, kdy oslavenec nic nečeká a najednou na něj vybafne rodina nebo třeba kamarádi s pokřikem všechno nejlepší. Můžete to udělat u někoho nebo u sebe doma, pronajmout si restauraci či nějaký klub nebo vsadit na něco levnějšího a uspořádat to venku. Udělejte občerstvení, upečte třeba dort, čímž také potěšíte a úspěch je zaručen.

2. Výlet po Česku

Kupte oslavenci jízdenku na vlak a pošlete mu jí s tím, ať počítá s výletem, že se sejdete na nádraží. Program vymyslete podle cílové destinace.

3. Piknik

Ať už ve dvou nebo ve více lidech, piknik je super, pokud vyjde počasí. Vezměte deky, květiny, občerstvení, které můžete přichystat sami nebo si ho objednat a dejte si s dotyčnou osobou sraz. Určitě bude překvapená, až to uvidí.

4. Prodloužený víkend v zahraničí

Tohle je skvělé hlavně pro páry. Muži, čtěte! Nechte své polovičce na stole vztah se zprávou, ať si sbalí věci a v 6 hodin je připravená. Můžete doplnit informace o počasí nebo o tom, co by si měla sbalit. A poté jí jen odvezte na letiště. Bude koukat. 🙂 Destinaci prozraďte hned nebo to zkuste tajit až do konce.

5. Restaurace

Opět skvělý nápad pro muže. Pokud si troufnete, sežeňte šaty a boty, které by se vám na vaší polovičce líbily. Zabalte je do krabice se vzkazem, že jí v 5 vyzvednete a ať si vezme toto na sebe. Ženy z toho budou nadšené. Jen pozor, ať trefíte velikost a aspoň trochu vkus.

narozeninové překvapeníFoto: pexels

Přečtěte si také: 3x TIP na výborný narozeninový dort, se kterým zazáříte6. Ručně vyrobený dárek

Ručně vyrobený dárek, zvlášť od člověka, od kterého byste to nečekali, je super způsob, jak někoho překvapit. Inspirujte se v tomhle článku a vyrobte něco od srdce.

7. Pronajmutí domečku nebo chaty

Pokud disponujete větším obnosem, pronajměte na pár dní nějaké hezké místo a stravte tam společně příjemné chvíle. Co třeba dům na stromě?8. Dovolená

Tohle je tip pro ty, kteří do překvapení chtějí investovat hodně peněz. Ale řekněte, nebyli byste překvapení, kdyby vám někdo nadělil dovolenou a relax? 🙂 Méně finančně náročný je třeba wellness víkend.9. Lodička

Znáte větší romantiku? Lodička, jen vy dva, tohle může být spíše oslava výročí nebo klidně žádost o ruku.

10. Spaní pod širákem

Letní kino, deky, jídlo, koukání na hvězdy a zakončení spánkem venku. Na tohle je vhodné teplé počasí.

11. Wellness

Kdo nemá rád saunu, vířivku, masáže a hýčkání a relax? My doporučujeme wellness Sen, který se nachází v Senohrabech, což je kousek od Prahy.

Líbilo by se vám takové narozeninové překvapení? Udělejte někomu hezký den a někoho připravte.

Přečtěte si také: 20 tipů na originální dárek k narozeninám