Máte polodlouhé vlasy a už vás nebaví je nosit rozpuštěné nebo v nudném culíku? Tak to úplně chápeme, ale rádi bychom vám ukázali účesy pro polodlouhé vlasy, které jsou trendy tento rok a které si zamilujete. Uvidíte, že se budete cítit hnedka lépe, pokud svůj outfit ozvláštníte nějakým drdolem, copem nebo třeba ozdobou do vlasů. Budete překvapení, jak velká změna to je a možná se vás lidé ve vašem okolí začnou ptát, co je na vás nového a proč vám to tak sluší? Vy budete vědět, že je to tím, že máte účes, který vypadá zajímavě, složitě, ale přitom jste ho zvládli za pár minut a je opravdu originální.

Jednoduše se tak z vás může každý den stát jiný člověk a udělat si na hlavě to, na co máte zrovna náladu. Budou to dva copy, vysoký drdol, elegantní culík nebo tentokrát zvolíte rozpuštěné vlasy, do kterých dáte čelenku nebo nějakou sponku? Je to jen na vás a pokud se vám naše účesy pro polodlouhé vlasy budou líbit a vyzkoušíte je, budeme rádi, pokud nám pošlete fotku, jak to vám nebo někomu jinému sluší. Zároveň se může jednat o účesy pro děti, u kterých už nemáte inspiraci, co jim česat a samozřejmě také chcete, aby jim to slušelo. Tak hřebeny do ruky a jdeme na to.

Přečtěte si také: 15 skvělých jednoduchých účesů, které si zvládnete udělat do 3 minut10 trendy účesů pro polodlouhé vlasy tohoto roku

polodlouhé vlasyFoto: pixabay

Účesy jsou pouze inspirací, takže si je můžete přizpůsobit tak, jak se líbí vám a třeba si do nich něco přidat – nějakou ozdobu, sponku, gumičku nebo čelenku. Samozřejmě myslete i na vhodné stylingové produkty, díky kterým účesy vydrží po celý večer nebo dokonce i den. Použijte lak, gel, vosk nebo cokoliv máte rádi. Pokud se potýkáte s nedostatkem objemu ve vlasech, doporučujeme do nich nejdříve aplikovat suchý šampon, který pozvedne kořínky vlasů.

Přečtěte si také: 20 jednoduchých účesů pro polodlouhé vlasy do 5 minut

1. Ledabylý drdol

2. Copánek na temeni hlavy

3. Drdol s copem

4. Elegantní culík

5. Elegantní drol

Přečtěte si také: 20 úžasných účesů na ples, se kterými oslníte

6. Rozpuštěné vlasy s šátkem

7. Pravidelné vlny

8. Drdol s perličkami

9. Jednoduchý povolený culík s mašlí

10. Uhlazený rybí cop

Tohle jsou účesy pro polodlouhé vlasy, které teď frčí. Jsou krásné a my věříme, že vám budou slušet a zvládnete je levou zadní i sami. Tyto účesy využijete také v případě, že budete někoho česat na vlastně jakoukoliv příležitost. Ples, oslava, párty, škola, práce, hodí se všude.

Přečtěte si také: 15 skvělých a jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy, které zvládne každý