Rádi byste něčím obdarovali vaší ženu nebo třeba kamarádku, maminku nebo sestru na den žen? Možná nemáte inspiraci a nevíte, co koupit a zároveň nemáte na vymýšlení čas ani třeba energii, a proto jsme pro vás vymysleli 10 originálních dárků na den žen, které vám doufáme přijdou vhod.

Přečtěte si také: 21 tipů na vlastnoručně vyrobené dárky, které potěší10x originální dárky na den žen

den ženFoto: pixabay

Přečtěte si také: 53 nápadů na originální dárky pro ženy v roce 2021

1. Květiny

Nechte v květinářství vytvořit opravdu originální květinu, která bude ženu vystihovat. Doporučujeme do květiny schovat nějaký speciální dáreček, stačí i vzkaz.

2. Domácí masáž

Může být kupovaná, ale není nad masáž, kterou uděláte vy. Dejte jí třeba poukaz na masáž, který si může vybrat kdykoliv bude chtít. Takových poukazů jí můžete darovat klidně více (na úklid, večeři atd.).

3. Hodinky

Hodinky s gravírováním, fitness hodinky nebo jiné? Počítá se to jako šperk, který potěší snad každou ženu.

4. Parfém

I přes to, že má žena doma hodně parfémů, další nikdy neurazí. Jestli si nejste jistí, zda se trefíte do vůně, dejte jí poukázku, ať si vybere sama.

5. Fotografie

Jestli byste rádi něco osobnějšího od srdce, najděte nějakou společnou fotku, kterou má ráda (klidně jen vy dva, rodina, děti, přátelé) a nechte zarámovat, dát na plátno ve velké velikosti a uvidíte, že bude překvapená a možná i dojatá.

Přečtěte si také: 20 nápadů na ručně vyrobené dárky pro jakoukoliv příležitost
6. Balíček jídla

Víte, jaké dobroty má ráda? Sladkosti, delikatesy nebo třeba sýry? Nakupte všechno, co miluje a udělejte balíček. Jednak jídlem nikdy nikoho neurazíte, ale druhak uvidí, že ji znáte a víte, co má ráda.
7. Večeře

Poukázka ne společnou večeři je vždycky super, ale zkuste udělat domácí večeři vy sám. Hezky to doma vyzdobte a počkejte, až přijde domů.

8. Letenky

Má ráda cestování a výlety? Nadělte jí letenky a společně kam vyražte. Protože čas strávený společně je ten nejlepší dárek.

9. Šperk

Prstýnek, náušnice, hodinky, náramek nebo řetízek. Nebo brož? To neodmítne žádná žena, ať jí je kolik chce. Vyberte něco slušivého a obdarujte ji.

10. Stírací los

Pokud nemáte moc peněz, zkuste štěstí ve stíracích losech a dejte jí to se slovy, že jí dáváte miliony. Kdo ví, třeba to opravdu vyjde a vyhraje velké peníze. A i kdyby jen pár korun, nevadí. Určitě to pro ní bude zábava a bude ráda, že jste si na ní vzpomněl.

Den žen se blíží a je třeba vybrat dárek. Už máte jasno?

Přečtěte si také: 5 nápadů jak překvapit partnerku na mezinárodní den žen