Vánoce by měly být plné pohody a také smíchu. Pokud byste si rádi v televizi pustili nějakou vánočně laděnou komedii, ale myslíte si, že už jste všechny viděli, poradíme vám jich celkem 10. Určitě se alespoň jednou trefíme do vánoční komedie, kterou jste jistě neviděli. My tyhle komedie milujeme a nedáme na ně dopustit, doporučení je tedy dost osobní. 🙂

Přečtěte si také: 50 nejkrásnějších romantických filmů, které musíte vidět alespoň jednou za život10x vánoční komedie, u kterých se zasmějete

vánoční komedieFoto: pexels

1. Vánoční skřítek (57 % podle ČSFD)

Příběh o skřítkovi, který vlastně není skřítek, ale člověk. To pozná až po několika letech. Vydá se hledat svého otce.

2. Santa má bráchu (55 % podle ČSFD)

Chcete se zasmát a máte rádi americké filmy? Tak to si pusťte film Santa má bráchu.

3. Vánoce naruby (54 % podle ČSFD)

Podívejte se, jak se Vánoce mohou zvrtnout a co vše může být jinak než jak jste byli doteď zvyklí. Smích zaručen!

4. Lásce na stopě (71 % podle ČSFD)

Stačí někoho potkat při nakupování dárků a jste v tom až po uši. Pokud nevěříte na lásku na první pohled, podívejte se na tenhle film.

5. Čtvery Vánoce (55 % podle ČSFD)

Patříte mezi lidi, kteří neradi navštěvují příbuzné o Vánocích? Tenhle pár taky, ale jednou se dostanou do situace, kdy budou muset strávit čtvery Vánoce u svých blízkých. Jak to zvládnou?

https://www.youtube.com/watch?v=FmscsQsUtCE

Přečtěte si také: Nejlepší komedie všech dob! 50 filmů, které vás budou opravdu bavit

6. Základ rodiny (61 % podle ČSFD)

Milujete spojení komedie a romantiky? Tak tenhle film to splňuje. Děj si necháme pro sebe, abychom vám nic neprozradili.

7. Santa je úchyl (66 % podle ČSFD)

Myslíte, že můžete zlomit mysl lupičů, kteří kradou, aby měli dost peněz a nevěří na opravdové kouzlo Vánoc? Osmiletý kluk se o to pokusí.

8. Veselé Vánoce s Mr. Beanem

Máte radii humor Mr. Beana a że jste ještě neviděli tenhle vánoční film s ním? No tak to musíte rychle napravit, vtipy jsou zde skvělé.

9. Zázrak v New Yorku (65 % podle ČSFD)

Tak jak je to se Santa Clausem, existuje nebo je to jen výmysl?

10. Vánoční melodie (49 % podle ČSFD)

Pokud taky milujete hudební filmy a zároveň se chcete zasmát a nalákat se na vánoční atmosféru, tenhle film vám v tom pomůže. Je plný hudby, vtipů i vánoční nálady.

Už jste viděli tyhle vánoční komedie? Určitě se zasmějete a vánočně naladíte. Pokud víte o dalších filmech, které je skvělé si pustit na Vánoce, neváhejte nám napsat a my ho zařadíme do našeho seznamu.

Přečtěte si také: 33 nejlepších českých filmů, které stojí za to zkouknout