-tipy pro krásu-
Každá dívka ví, že pečování o sebe a své tělo stojí nejenom hodně času a úsilí, ale také peněz.

Proto se prosím podívejte na 15 tipů pro krásu, které vám zjednoduší život a také ušetří vaší peněženku i čas, protože to jsou ty věci, které chceme i my!

Gel na obočí

tipů pro krásuFoto: pexels

Tato blogerka doporučuje vyměnit gel na obočí za sprej na vlasy. Buď aplikujte na prst a poté jím zafixujte obočí nebo ho nastříkejte na kartáček od starého gelu. Poslouží úplně stejně.

Vybělení nehtů

Pokud si často lakujete nehty odlišnými barevnými laky, může se stát, že nehty lehce zežloutnou. Znáte to? Zbystřete! Stačí nakapat pár kapek citronové šťávy na vatový tampónek, obalit jím nehet a následně celé zabalit do alobalu. Vydržte takto 10-15 minut. Vaše nehty budou čisté a bílé.

Datum spotřeby kosmetických produktů

Většina společností používá tento symbol k upozornění toho, jak dlouho se může produkt používat. Pokud si ale nemůžete vzpomenout, jak dlouhá doba uběhla od prvního otevření, černou fixou si na dno obalu napište datum okamžitě, jak produkt otevřete, už nikdy potom nezapomenete 🙂

Nouzová pomoc – zlomený nehet

tipů pro krásuFoto: pexels

Se zlomeným nehtem vám pomůže pytlík od čaje. Vysypte čaj a vystřihněte si z pytlíku jen takovou část, která přesně padne velikosti vašeho nehtu. Přilepte ho na místo, kde je nehet nalomený. Poté odstřihněte přebytečnou část, která je delší než váš nehet a nakonec použijte pilník na nehty a přelakujte bezbarvým lakem.

Vyschlá řasenka

Řasenka je vyschlá a novou nemáte? Jednoduchý TIP! Vezměte si kapky do očí nebo roztok na kontaktní čočky. Pár kapek kápněte do tuby od řasenky, zavřete, zatřeste a zkuste. Měla by fungovat jako nová, alespoň dočasně. (OZKOUŠENO!)
Čištění žehliček a kulem na vlasy

tipů pro krásuFoto: pexels

Všechny to známe, kulmy a žehličky na vlasy nemáme v oblibě čistit a moc to neděláme. Někdy je to ale už potřeba, ale jak? Smíchejte kypřící prášek a peroxid vodíku. Naneste na hadřík a přetřete jím tyto přístroje, poté přejeďte ještě jednou, ale suchým hadříkem.

Použití tvářenky na zmatnění rtěnky

Na docílení luxusního matného finiše vaší rtěnky použijte tvářenku. Pozor ale na výběr toho správného odstínu!

Perfektní manikůra

Předtím, než nanesete váš oblíbený lak na nehty, aplikujte krém nebo vazelínu na kůži kolem nehtů, vyhnete se tak nevzhledné suché kůži a vaše ruce budou vypadat zkrátka krásně a upraveně a to my rozhodně chceme.

Kosmetické produkty během cestování

Pokud se bojíte o své sypké produkty, jako jsou pudry, tvářenky a stíny během cestování, zabráníte jejich rozbití tak, že pod víčko umístíte vatový tampónek. Nemají šanci se rozbít!

Čištění štětců

tipů pro krásuFoto: pexels

Pokud máte zájem o rychlejší a efektivnější umytí všech vašich kosmetických štětců, zvolte si jeden plastový nebo papírový talíř, na který vytvořte různé tvary pomocí horkého lepidla. Poté jen na něm smíchejte vodu a šampón a myjte všechny štětce tak, že je budete otírat o talíř. Myjte tak dlouho, dokud nebude voda čistá.

Vyschlé tekuté linky

Pokud vaše fixa na tekuté linky vyschla, stačí vyjmout kartáček, otočit ho a opět ho zasunout zpátky.

Dětský olej místo pěny na holení

Jednoduché, není co dodat. Nepodráždí pokožku a působí jako hydratační krém.

Jemná chodidla

tipů pro krásuFoto: pixabay

Toužíte mít chodidla hladká jako dětská pokožka? Naneste si na ně tuto směs:

  1. 2 hrnky teplé vody
  2. 1 hrnek ústní vody
  3. 1 hrnek octa
Elektrizující vlasy

Jeden z hodně užitečných tipů pro krásu. Máte problém s elektrizujícími vlasy? Požijte papírové kapesníky, které přikládejte po celé délce vašich vlasů.

Skvělý rtěnkový tip

Výborný tip pro milovníky rtěnky. Po jejím nanesení obtiskněte rty na prst a odstraňte tím její přebytečné množství. Zabráníte tak obtiskování rtěnky na zuby, což vypadá velmi nevzhledně. Pak ještě použijte korektor a naneste ho podél kontur rtěnky.

Líbí se vám naše tipy pro krásu? Máte další! Pošlete nám je!