Za pár dní je tu mezinárodní den žen a to znamená přemýšlení pro muže, čím potěší své ženy. Květina i čokoláda udělají vždycky radost, ale co tentokrát vymyslet něco lepšího a originálnějšího: Pokud jste typičtí chlapi, kterým se nechce moc přemýšlet, ale vážně byste rádi něčím hezkým svojí partnerku potěšili, poradíme vám. Vybrali jsme 5 nápadů na dárek, které vám přijdou vhod a uvidíte, že bude vaše druhá polovička nadšená. Možná to ani nebude čekat.

Přečtěte si také: 20 nápadů na ručně vyrobené dárky pro jakoukoliv příležitost

5 nápadů jak překvapit partnerku na mezinárodní den žen

mezinárodní den ženFoto: pixabay

1. Večeře

Nemyslíme ale koupit večeři a ženu pozvat, to je taková klasika, která sice potěší, ale není to nic originálního. Oblečte zástěru a večeři sám uvařte. Určitě máte přehled o tom, co má vaše žena (nebo třeba maminka) ráda a připravte předkrm, hlavní chod i dezert, přidejte víno a uvidíte jak bude překvapená. Pokud si netroufnete, udělejte třeba jen jeden chod a zbytek objednejte. Jde o to udělat něco, co nečeká. Vyzdobte místnost, stůl a bude vaše minimálně ten daný den.

2. Tajný výlet

Každá žena miluje překvapení od muže. Vyberte šaty a boty, které se vám líbí, zabalte do krabice, převázejte mašlí a nechte jí tuto krabici poslat. Nezapomeňte připojit i lísteček se vzkazem, v kolik má být připravená a kde ji vyzvednete. Pokud vymyslíte výlet na více dní, nezapomeňte jí vše sbalit nebo pokud se bojíte, řekněte jí, ať si sbalí.

3. Milostný dopis

Milostné dopisy se dříve psali běžně, dnes je to spíše výjimka. Píší se smsky, případně e-maily. Napište dopis a vyznejte jí lásku. Pokud si troufnete, můžete zkusit napsat i báseň. A vlastnoručně, to bude mít teprve kouzlo.

Přečtěte si také: 21 tipů na vlastnoručně vyrobené dárky, které potěší

4. Den hýčkání

Ženy mají hodně starostí a musí toho přes týden hodně stihnout. Až se ráno vzbudí, připravte jí snídani do postele a oznamte jí, že se o ní budete celý den starat. Uvařte, ukliďte, obstarejte děti, vezměte ji na nákupy, kupte dáreček a vezměte ji do wellness. Zkrátka co nejvíc toho stihnete.

5. Puget

Květina je klasika, ale už vaše žena od vás někdy dostala opravdový obrovský puget? Nemusí to být hned růže, i když, jestli je má ráda, tak proč ne. Finančně je to náročnější, ale co byste pro ni neudělali? Radost bude vážně velká, uvidíte, protože květiny milují všechny ženy jakéhokoliv věku.

Co vymyslíte na mezinárodní den žen?

Přečtěte si také: 53 nápadů na originální dárky pro ženy v roce 2021