Bříško je jedna z problémových partií, která se ne úplně jednoduše hubne, to ví asi každý. Ale víte, že můžete hodně práce udělat pouze za tři měsíce s našimi tipy? Máme jich pro vás celkem pět a všechny se týkají spíše stravování, protože možná vás teď vyvedeme z iluzí, ale břicho cvičením nezhubnete. Možná si díky cvikům vybudujete svaly, které ale pod vrstvou tuku nebudou vidět. Je potřeba tuk odstranit a to právě stravou, abyste břicho opravdu zhubli. Pojďte se tedy podívat, jak zhubnout břicho za tři měsíce.

Přečtěte si také:6 efektivních cviků jak zhubnout boky, zatímco sedíte na židli5 tipů, jak zhubnout břicho za 3 měsíce

jak zhubnout břicho za tři měsíceFoto: pixabay

Přečtěte si také:Jak zhubnout: 20 tipů na životosprávu, cvičení i recepty, které vám pomohou1. Dbejte na pitný režim

Pijte hodně čisté vody a neslazených minerálních vod, dovolené jsou i čaje. Minimálně byste ty dva litry denně měli vypít. Souvisí to dost s posledním bodem a to je odvodňování, k čemuž vám dostatek vody pomůže. Ale je to běh na dlouhou trať a nečekejte, že za týden uvidíte nějaké velké výsledky, chce to vydržet.

2. Zrychlete si metabolismus

Zařaďte do svého jídelníčku ostrá a pálivá jídla jako je chilli nebo třeba zázvor. Při pohybu pak budete spalovat více kalorií.

3. Vyhněte se soli

Slané chipsy a brambůrky jsou sice dobrá pochutina k televizi a někdy prostě neodoláme, ale měli bychom si to dopřát maximálně dvakrát měsíčně. Ani nevíte, kolik soli tyhle dobroty obsahují, schválně koukněte na obal a zkuste to nahradit něčím zdravým. Sýr, zelenina nebo ovoce.4. Zkuste zábaly

Tady je jeden tip zvenku, kdy mohou v kombinaci s dobrou stravou pomoci i zábaly právě na bříško. Kupte si skořicový gel, ten naneste na břicho, zabalte do fólie a jděte se potit, myšleno cvičit. Uvidíte ty zázraky!

5. Může pomoct odvodnění

O pitném režimu už byla řeč, ale můžete zkusit přírodní tabletky, které vám pomohou shodit přebytečnou vodu, kterou zadržujete.

Jak zhubnout břicho za 3 měsíce? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Přečtěte si také:5 tipů jak zhubnout v obličeji