Jestli patříte mezi ty, kteří rádi pracují své zahradě a rádi ji zvelebují, určitě byste tam rádi měli i nějaké hezké zahradní dekorace, které vaší zahradu vyšperkují a bude ještě hezčí. Ukážeme vám 5 tipů na zahradní dekorace. které budou vypadat skvěle.

Přečtěte si také: 10 nápadů na dekorace do ložnice, díky kterým se vám bude dobře spát

5 tipů na letní zahradní dekorace, které vás uchvátí

zahradní dekoraceFoto: pixabay

Přečtěte si také: 10 nápadů na zahradní dekorace, které si vyrobíte sami

1. Dřevěný koutek jako zahradní dekorace

Proč si neustále na zahradu nosit deky a křesla? Udělejte si dřevěné sezení, které bude na zahradě na pevno. Stačí najít nějaký roh a pokud jste zruční, vezměte hřebík, kladívko, vrtačku a jednoduše přidělejte prkno do rohu. Nějaké květiny, polštářky a může se piknikovat. Pokud vás to baví, klidně můžete přidělat i nějaké police.

2. Rozcestník

Zase budete potřebovat kladivo a hřebíky a samozřejmě dřevo a nějaké ty barvy. Vypadá to skvěle, můžete to využít na nějakou akci a bude to bavit hlavně děti, které si s tím vyhrají. A barvy a nápisy jsou samozřejmě na vás.

3. Dekorační chodník

Pokud byste si rádi vyzdobili chodníčky, prostor u záhonů nebo okolo zdi, stačí vám hezké oblázky, které koupíte v zahradnictví. Doplňte květinami a můžete použít i jiný další materiál. Vypadá to hezky, že?

4. Kamínkové květiny

Tohle se opět bude líbit dětem nebo je to super na nějakou akci.

5. Květiny v koších

Tohle vypadá nádherně, ale bude to vyžadovat určitou péči, jinak by vám květiny asi moc dlouho nevydržely.

Tyhle zahradní dekorace rozsvítí každou zahradu. Staráte se o zahrádku rádi nebo ji necháváte být, jak je a jste rádi že posekáte zahradu? 🙂

Přečtěte si také: 20 kreativních nápadů jak si vytvořit dekorace na zeď