Nemusíte být zkušený makeup artist, abyste dokázali vytvořit perfektní vizáž pomocí pár líčidel a pomocí triků, které vám teď prozradíme. Uvidíte, že vaše výsledky budou přímo exkluzivní, pokud budete používat naše triky. A možná že se vás budou ostatní ptát, jak jste to udělali. Pokud tedy chcete vytvořit perfektní makeup, pojďte se s námi na triky, které vám pomohou.Jak na perfektní makeup?

perfektní makeup
Foto: pexels

Na konturování používejte různé barvy a odstíny

Nejdříve aplikujte základní makeup, potom korektor. Ne obráceně, jinak budete mít flekatý obličej. Do obličejových stínů naneste tmavší odstíny a to, co chcete prozářit, tam použijte světlý korektor.

Konturování nosu

Mít precizně vykonturovaný nos je základ pro perfektní makeup. Chcete-li, aby váš nos vypadal dobře, není nutné chodit pod nůž a platit za plastiku. Aplikujte tmavší korektor po stranách a pořádně rozmažte do ztracena. Nikde nesmí být vidět ostré hrany. To je častá chyba.Jak jednoduše zvýraznit obočí

Na obočí používejte buď tužku nebo stín. Nejdříve načrtněte spodní linku a pak horní. Nyní obočí vyplňte krátkými čárami. Opět je velmi důležité nenechávat žádné ostré hrany, to opravdu nevypadá přirozeně.
Pročesávání řas

Tohle se vám zdá zvláštní, že? Ani nevíte, jak je používání zubního kartáčku na řasy dobrá věc. Používejte samozřejmě nový kartáček a po nanesení řasenky řasy kartáčkem projeďte, odstraníte přebytečnou řasenku.

Jak na plné rty

Chcete mít nádherné plné rty, ale příroda vám je nenadělila? Nevadí, nakreslíme si je! Budete potřebovat konturovací tužku, která je tmavší než vaše rty a tou rty obtáhnete. Poté použijete nude rtěnku a vyplníte s ní zbytek rtů. Nakonec vezměte světlejší tužku a tou vyplňte střed rtů. Přejeďte leskem. Hotovo 🙂

perfektní makeup

Nepoužívejte rtěnku na suché rty bez péče. Nejdříve byste měli rty zbavit přebytečné kůže pomocí peelingu nebo scrubu na rty. Jednoduše si vyrobte vlastní pomocí cukru, skořice a medu. Použijte balzám na rty a teprve poté rtěnku. Obtiskněte jí do ubrousku a znovu naneste slabou vrstvu. Bude vypadat mnohem lépe.Teď budete mít perfektní makeup! Dejte nám vědět, které rady znáte a přidejte ještě svoje tipy pro lepší vizáž!

Podívejte se na tajemství kosmetického průmyslu, o kterých byste měli vědět!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.