Chystám se na rekonstrukci bytu a hledám zajímavé způsoby, jak udělat byt útulný a vkusný. Brouzdám po internetu a najednou narazím na něco, co vypadá naprosto skvěle a co mě láká zkusit – betonová stěrka! Po pár dnech jsem se rozhodla. Vyzkoušela jsem ji u této firmy a ráda bych vám pověděla o tom, jak to funguje a hlavně proč ji využít. Můžete se také inspirovat a podívat se, jak vypadá a kde se dá použít.

Jestli stavíte, rekonstruujete nebo si rádi zvelebujete domov a nadčasová betonová stěrka vás zaujala, čtěte dál. Firmu Hermann doporučuji hned takto na začátku,protože je prozákaznická a skvěle hodnocena jejich zákazníky (viz například jejich hodnocení na heureka.cz)   a jejich materiál je kvalitní a cenově dostupný –  a to přece všichni chceme.

Na konci článku vás čeká i slevový kód, díky kterému bude betonová stěrka ještě dostupnější. 🙂

Betonová stěrka a její použití

betonová stěrka

Co je betonová stěrka?

Betonová stěrka nebo jinak benátský štuk v podstatě imituje vzhled betonu, který nemusí být jen v tmavě šedé barvě, jak asi beton znáte, ale i v jiných barevných odstínech (celkem základních 5). Stěrka se snadno aplikuje, díky čemuž ji zvládnete použít sami, bez speciálních nástrojů či vybavení. Jedná se o luxusní designový produkt, který se hodí nejen ven ale i dovnitř a doplnítak jakýkoliv styl. Vzhled je minimalistický, který je v dnešní době moderní a žádaný.

Kolik stojí betonová stěrka Herrmann?

Cena je věc, která vás samozřejmě určitě dost zajímá. Potěším vás, jelikož betonová stěrka nevyjde vůbec draho a je to cenově dostupná záležitost. Cena se liší v závislosti na tom, zda-li si vyberete stěrku včetně laku a penetrace (tuto variantu doporučujeme), pohybuje se však v rozmezí 2290 Kč-2899 Kč za 20 kg kbelík, který je již připraven k nanášení (přesné ceny naleznete na eshopu zde). Součástí balení je lak i penetrace, to znamená, že v balíčku dostanete vše, co budete pro aplikaci potřebovat. Vše dostanete ve finální fázi, která již bude připravena k aplikaci, nebude vás to tedy stát žádný čas navíc a věřte, že to budete mít velmi rychle hotové, protože samotná aplikace je už velmi snadná a nezabere moc času. Jeden 20 kg kbelík je možné použít na 9m2 plochy ve dvou vrstvách – návod na aplikaci betonové stěrky naleznete zde.

Kde se dá využít?

Betonová stěrka se dá použít jak v interiéru i exteriéru. Ať už se rozhodnete pro koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo celý dům zvenku, určitě budete spokojení. Abyste si dokázali představit, jak to vypadá, přikládám pro inspiraci několik fotek zákazníků firmy Hermann. Až to uvidíte, nejspíš odpadnete stejně tak, jako já, vypadá to za mě bombasticky, co říkáte?

betonová stěrka
betonová stěrka

betonová stěrka

Co by vám nemělo uniknout?

  • designový vzhled
  • jednoduchá příprava
  • snadná a rychlá aplikace
  • krásná práce za málo peněz
  • vysoká odolnost proti vodě, zátěži, teplotám, vlhkosti o oděru
  • součástí balení je vše, co budete potřebovat
  • 5 barevných variant
  • hodí se ven i dovnitř (včetně koupelny a sprchového koutu)
  • při jakémkoliv dotazu se obraťte na firmu
  • skvělá komunikace a pomoc

Firma Hermann

Pokud vás zajímá další inspirace, postupy, rady a tipy nebo novinky, určitě sledujte Instagram, kde vám rozhodně nic neuknikne. Zatím se můžete kochat a podívat se, jak betonová stěrka vypadá v různých prostorech a co by se vám případně líbilo. Mrkněte se, jak může vypadat kuchyně nebo obývák či ložnice.

Jak jsem slíbila na začátku, mám pro vás přichystaný slevový kód s 5% slevou nad 1000 Kč. Kód zní „happy“ a stačí ho zadat v závěru objednávky.

Zaujala vás betonová stěrka? Vyzkoušejte a určitě budete spokojení tak jako já. 🙂