Není žádným tajemstvím, že je život jednodušší s telefonem v ruce. Nejrůznější aplikace nám šetří čas v různých situacích. pomáhají nám plnit úkoly a povinnosti a dělají nás produktivnější. Telefony ale mají spoustu funkcí, o kterých pravděpodobně nevíte, přitom nám mohou usnadnit život ještě o trochu více. Triky s mobilem jsme shromáždili a teď si o nich můžete přečíst.Triky s mobilem, o kterých nevíte

triky s mobilemFoto: pexels

1. Rychlé nabíjení

Pokud nemáte moc času a potřebujete rychle nabýt telefon, při nabíjení mobil přepněte do režimu letadla. Baterie se tak bude mnohem rychleji nabíjet. Vyzkoušejte to.

2. Okamžité odstranění textu

Ne, nemusíte hodinu čekat, než se text vymaže písmenko po písmenku. Pokud máte iPhone, stačí telefonem zatřást a klepnout na Undo. To je kouzlo, co? Celý text je rázem smazán.

3. Stop vyskakovacím reklamám

Taky nemáte rádi, když máte puštěnou nějakou aplikaci a do toho všude a pořád vyskakují reklamy? Jednoduše telefon přepněte do módu letadlo a vychutnejte si aplikaci bez reklam a vyskakovacích oken.

4. Uložte si webovou stránku

Velmi často se stává, že si čteme nějakou knížku nebo máme otevřenou stránku v prohlížeči a chceme si ji přečíst později, necháte si ji tedy otevřenou, ale například kvůli špatnému signálu se může stát, že se zavře. Dobré zprávy! Nyní můžete uložit jakýkoliv obsah internetu pro další čtení.5. Zapněte automatický vypínač hudby

Časovač v telefonu má skvělou funkci, kterou ocení zejména vášniví posluchači hudby nebo audioknih. Znáte to, usínáte, máte ve sluchátkách puštěnou hudbu a aby vám nehrála až do rána a nerušila váš spánek, telefon pozná, že spíte a sám hudbu automaticky vypne.

6. Telefon jako dálkový ovladač

Air Mouse Pro pro iOS i Android může přeměnit vaše zařízení na bezdrátové dálkové ovládání. Účelem je, aby každý telefon byl komplexním kontrolním zařízením pro váš laptop nebo počítač. Užijte si bezdrátové ovládání celého počítače.

7. Vodováha v telefonu

Všechny smartphony mají senzory, které snímají vaší polohu. Pokud si stáhnete příslušnou aplikaci, můžete telefon používat jako rovnováhu. Vážně to funguje.8. Zlepšení sítě

Tento trik pomůže uživatelům iPhone zlepšit síťové připojení, pokud pokrytí není dokonalé. Zadejte kombinaci *3370#, abyste získali lepší kvalitu. Pokud chcete funkci vypnout, zadejte #3370#.

triky s mobilemFoto: macrumors

Snad vám tyto triky s mobilem pomohou. Pokud znáte další, napište nám je do komentářů.

Tohle je 13 věcí, které byste neměli sdílet na sociálních sítích.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.