Vánoční svátky jsou krásné období, ale mohou být celkem drahé. Proto rádi šetříme peníze výrobou vlastnoručně vyrobených vánočních ozdob. Jednou z dekorací, které zvládnete sami doma, je adventní věnec z drátěného ramínka na oblečení. Pojďte si vytvořit krásný a jednoduchý vánoční věnec, který se bude všem líbit, ušetříte a zároveň to není nic složitého, co byste nezvládli!

Adventní věnec výroba

vánoční věnec výroba


westwing slevový kód
Díky návodu, který vymyslela blogerka Jennifer Banham na svém blogu Delightfully Noted ušetříte spoustu peněz za zbytečně drahý věnec z obchodu. Na svém blogu vysvětluje, jak snadno vyrobíte tento krásný adventní věnec na dveře jen z drátěného ramínka, levných ozdob a lepidla.

vánoční věnec výrobaTento adventní věnec vyrobíte během chvilky a Jennifer jeho výroba přišla jen na 200 korun, což je v podstatě jen cena vánočních ozdob, které použila. Nejen že krásně vypadá, ale můžete při jeho výrobě snadno využít věci, které už máte doma. Pokud tedy chcete ušetřit ještě více, pak nemusíte ozdoby kupovat, ale stačí jen použít ty, které už máte doma.

Na závěr nutno říct, že si na krásné období vánočních svátků nemusíte vyrobit jen vánoční věnec. Peněz můžete ušetřit celkem dost, adventní věnec si také nemusíte kupovat a můžete si ho vyrobit doma. Stačí mít základ – kruh z polystyrenu, který koupíte v jakémkoliv květinářství. Poté vyražte ven a nasbírejte větvičky ze stromů. Můžete udělat i mix větviček ze stromu jehličnatého a klidně přidejte i větev s listy. Poté stačí mít drátek, většina z nás ho má doma nebo ho opět velmi levně koupíte. Větvičky omotáváme kolem základu a připevňujeme drátkem. Vybereme svíčky do typické vánoční barvy – nebojte se toho a zvolte buď klasickou červenou, zlatou nebo stříbrnou a nebo můžete experimentovat a vyberte netradiční černou, bílou nebo i růžovou. Potom si vyberte dekorace, určitě doma něco najdete a buď je přidělejte drátkem nebo lepidlem. A nebojte se zapojit i děti! Ručně vyrobený věnec je na světě.:)
Úplný návod najdete na Delightfully Noted.

Co na Vánoce vyrábíte vy? 🙂

Podívejte se také na: 20 originálních vánočních dekorací, které vám všichni pochválí