Zajímáte se o aktuální vlasové trendy? Pak vás nesmí minout bayalage technika, která hýbe světem. Čím dál tím častěji ji volí známé osobnosti z nás i ve světě a teď si ji můžete vyzkoušet i vy. Pokud hledáte a vyznáváte přirozenost a chcete vlasy ozvláštnit, je to něco pro vás. Ukážeme vám místa, kam rozhodně zajděte a určitě budete spokojení.

Jaká je taková bayalage technika a co se bude dít s vašimi vlasy? Přesně to, že se barva nanáší štětcem a nanáší se nerovnoměrně a to zaručí přirozený efekt a přechod.Kde vám udělají nejhezčí bayalage?

bayalage
Foto: pixabay

Michal Zapomněl

Jeden z nejlepších salonů v Praze, kde rozhodně nešlápnete vedle a budete spokojené! Ať už si necháte udělat cokoliv, garantujeme vám, že budete odcházet spokojení. Za bayalage techniku zaplatíte od 1500 Kč, záleží na délce vlasů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Zapoměl (@michalzapomel),

Yes VIP

V tomto salonu se opravdu budete cítit jako VIP hvězda. Svědčí o tom i fakt, že sem opravdu chodí celebrity a známé osobnosti. Salon můžete navštívit v Praze, Brně nebo Ostravě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salon YES VIP (@salonyesvip),

Salon Cool

Navštivte tento TOP salon v Holešovicích. Těšte se na špičkové pracovníky a kvalitní materiál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený saloncool (@saloncool),

Bomton

Bomton je známý salon, kde se vám dostane těch nejlepších a nejprofesionálních služeb. Součástí je také kosmetika, manikúra a pedikúra nebo masáže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bomton Studia (@bomtonstudios),

Salon Papilio

Tento salon najdete na Karlově náměstí v centru Prahy. Všechny informace o technice bayalage, včetně ceny, najdete tady.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený salon Papilio Prague (@salonpapilioprague),

Líbí se vám technika bayalage a necháte si ji udělat?

Přečtěte si 3 důvody, proč (ne)používat kokosový olej na vlasy.