Už jste někdy slyšeli pojem „brazilská depilace“? Možná jste se teď lekli, protože si představujete velmi bolestivou proceduru, která vyžaduje i notnou dávky odvahy, protože to prý nejen bolí, ale musíte překonat stud. No možná trochu ano, ale pak se můžete těšit obrovským výhodám. Brazilská depilace je zbavení se chloupků i s kořínky v intimních partiích, tedy „tam dole“. Ano, můžete si ji zkusit udělat sami, ale pokud s tím nemáte zkušenost, silně nedoporučujeme. Můžete se poranit a navíc přece ani nevíte jak na to, takže by se výsledek nemusel setkat s úspěchem a očekáváním. Proč byste si ji tedy měli před létem dopřát a rozhodně se svěřit do rukou odborníků?

Přečtěte si také: 10 praktických letních tipů, kterými byste se měl říditBrazilská depilace na léto? Ideální! Proč?

brazilská depilaceFoto: pixabay

Přečtěte si také: 6x recept na domácí peeling, po kterém budete mít božskou pleť

Ušetření času

Znáte to, každý den rán nebo večer berete do ruky žiletku a aspoň deset minut se trápíte s holením celého těla. Na pár hodin máte klid, ale další den zas znova. Vždyť to je přibližně hodina týdně, kterou byste mohli využít mnohem jinak. Brazilská depilace vám s tímto problémem hravě pomůže. Strávíte maximálně půl hodiny měsíčně na křesle, kde se o vás postarají a domů odcházíte úplně hladká a spokojená. Tak to zní dobře ne? A nebojte, není to o nic horší než návštěva gynekologa, naopak, dovnitř vám nikdo nekouká. Depilátorky jsou hlavně většinou fajn, takže u toho i prohodíte pár slov a je to pro vás po pár návštěvách skoro to samé jako jít na nehty.Vždy připravena

Kolikrát jste odmítli návštěvu koupaliště, protože „tam dole“ nejste připravení a nechce se vám holit? S tím vám tato starost také odpadne a vlastně nad tím nemusíte vůbec přemýšlet, protože jste zkrátka hladká pořád. Můžete si dokonce vybrat, jestli chcete depilaci postoupit komplet nebo jen bikini, což znamená, že vám odstraní chloupky jen v oblasti bikin, tedy ta místa, která nejsou zakryta plavkami.Méně starostí

Musíte na holení pořád myslet, nakupovat propriety a prostě vás to štve a nebaví. Tyhle pocity máte určitě taky, tak se odhodlejte a depilaci zkuste. Časem si ji můžete dělat vy sami doma a ušetříte ještě více.

Brazilská depilace je skvělá a ušetří vám spoustu času, problémů a vlastně i peněz. Pokud máte zkušenost a můžete proceduru doporučit jako my, udělejte to.

Přečtěte si také: 15 jednoduchých tipů, jak být krásná