Patříte mezi milovníky fotografií a elegantního zpracování? Pak jistě najdete zalíbení v originálním projektu Laab, který vkusně spojuje design a lásku k focení. V jeho bohatém portfoliu najdete jedinečné produkty, které tyto 2 vášně spojují. Uchovejte Vaše vzpomínky ve stylovém provedení. 

Vzpomínky ve dřevěném hávu, které nevyblednou

V dnešní době fotíme věci kolem sebe více než kdy dřív. Svůj podíl na tom má nejen stále lepší technologie, ale také touha zachytit a uchovat všechny pěkné chvíle, které zažíváme. Ať už je to fotka oblíbeného místa, dnešního oběda nebo našeho čtyřnohého miláčka, některé okamžiky chceme zkrátka zvěčnit.

Způsobů, jak to udělat je mnoho. Originální cestu nabízí i zlínský projekt Laab, který propojuje e-shop s ateliérem a svým zákazníkům přináší zcela jedinečný koncept tvorby fotoalba, leporela, kalendáře a mnoha dalších. Co je však pro tuto českou firmu srdeční záležitostí? Elegantní spojení papíru a dřeva.

Dřevo a papír: Harmonické duo, které vás bude bavit

Papír a dřevo jsou materiály, které se skvěle doplňují. Této harmonické kombinace si všimla i zakladatelka Laabu, Natálie Minaříková, která na papírově-dřevěném základu postavila svoji nabídku. Ať už chcete zvěčnit jednu fotografii, nebo hned celou sérii, na Laabu najdete mnoho originálních fotoproduktů, které gró vašich fotek skvěle podtrhnou.

Dřevěné fotoalbum

Rodinná fotoalba má doma snad každý – není totiž lepší způsob, jak si zavzpomínat na staré dobré časy než právě prohlédnutím fotek z mládí. A protože plastová a papírová alba má doma každý, Laab přichází s kvalitním, ručně vyráběným albem opatřeným dřevěnými deskami, které v tomto ztvárnění vypadají opravdu skvěle. Navíc na e-shopu rovnou vyvoláte fotky a seženete i veškeré doplňky k albům. A to jak klasické růžky a podlepky, tak designové samolepky nebo třeba razítka.

vzpomínky      vzpomínky

Dřevěné leporelo

Chybět samozřejmě nesmí ani leporelo, které se skvěle hodí jako dárek ke společnému výročí nebo partnerovým narozeninám. Minipřehlídka 8 nejoblíbenějších vzpomínek ve dřevěném provedení totiž vykouzlí úsměv snad každému. Desky jsou vyrobeny z topolové překližky a ošetřeny olejem, takže se můžete spolehnout na to, že leporelo si svůj lesk udrží opravdu dlouho.

vzpomínky      vzpomínky

Dřevěný kalendář

V neposlední řadě stojí za zmínku také kalendář, který je rok co rok nezbytnou dekorací našeho domova a připomíná nám ty nejhezčí vzpomínky. Mezi ty nejoblíbenější alternativy patří právě kalendáře s osobními fotografiemi, které se každý měsíc obměňují. Na autenticitě vzpomínek pak nepochybně přidává dřevěný rámeček, který kalendáři dodává speciální kouzlo. Malý, či velký, na stěnu, nebo na stůl – v Laabu najdete všechny možnosti.

vzpomínky      vzpomínky

Dřevěný stojánek na oblíbené fotky

Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak vystavit své oblíbené fotografie a vzpomínky, pak se vám jistě zalíbí elegantní dřevěný stojánek, do kterého můžete vložit až 15 fotek najednou.

Čas od času totiž chceme zavzpomínat jen tak, aniž bychom museli otevírat album nebo personalizovaný kalendář. Dřevěný stojánek od Laabu tak poslouží jako pěkné oživení pracovního stolu, nebo poličky a zároveň jako rychlá spojka připomenutí pěkných momentů.

vzpomínky       vzpomínky

Zákazníci Laabu si tyto sympatické fotoprodukty zamilovali nejen díky kvalitní ruční práci, čistému designu a vysoké kvality tisku, ale také jednoduchosti objednávání. Přímo na webu Laabu si své fotky vyvoláte a vyberete, jakým způsobem je chcete dále použít – to vše na pár kliknutí. Každý si tak může jednoduše sestavit na míru své vlastní fotoalbum v mnoha podobách.

Své originální dárečky pro vzpomínky můžete vybírat na oficiálním e-shopu.

Jak zaznamenáváte své vzpomínky vy? 🙂