Druhá adventní neděle je za námi a sociální sítě se plní fotkami napečeného cukroví a zabalených dárků. Že jste trochu pozadu? Nevadí, vánoční nákupy ještě stihnete. Nechte se inspirovat našimi tipy a do konce týdne budete mít o nadílku postaráno.

Dárky pro outdoorové nadšence

Máte doma partnera či partnerku, kteří tráví víc času v lesích než u domácího krbu? Pak se vám budou hodit dárky z kategorie outdooru. Co třeba ultralehký stan, aby vaše polovička na výletech netahala zbytečnou váhu, a přitom měla každou noc přístřešek? Sáhnout můžete také po vybavení na venkovní vaření – od vařičů po nádobí, nebo třeba do výbavy pořídit pořádné outdoorové boty. Při výběru podobného dárku je samozřejmě nutná alespoň malá kooperace partnera, protože se jedná o dražší záležitost, na kterou mají všichni trošku jiné požadavky, přesto to ale bude stát za to!

Zdroj: Affekt.cz

Na výlety bezpečně

A u přírody a outdooru ještě chvilku zůstaneme. Přestože v našich krajinách příliš nehrozí setkání s medvědem či jinou život ohrožující faunou, i takový opuštěný pes dovede řádně vyděsit a způsobit nepříjemné zranění. K tomu jsou tu samozřejmě divoká prasata – no a co si budeme povídat, i lidé mohou být na cestách občas hrozbou. Proto je dobré mít u sebe pepřový sprej a další prostředky osobní ochrany, které s trochou štěstí obdarovaný nikdy nepoužije, přesto však dodají alespoň trochu klidu i těm, co na něj či na ni čekají doma.

Příroda i doma

Máte doma teoretického akvaristického nadšence? A co jeho teoretické nadšení převést letos o Vánocích i do praxe? S akvarijním setem, ve kterém najde vše, co ke startu vlastního akvárka potřebuje. Pak už stačí jen trocha představivosti, šikovnosti a pravidelná péče a kousek nádherné přírody budete mít společně vždy na očích.

Zdroj: Unsplash

Lechtivé prádélko, které potěší partnerku i vás

Chcete pod stromečkem zažít také trošku erotického napětí? To se může podařit velmi snadno v okamžiku, kdy partnerka rozbalí balíček s erotickým prádlem. Nabídka prádla je opravdu široká, od svůdných košilek až po všemožné kostýmy, se kterými si zaručeně užijete spoustu zábavy.

Víno pod stromečkem rozhodně nezklame

Víno je dárek vhodný opravdu pro každého. To nealkoholické potěší i těhotnou kamarádku či partnerku se steskem po lahodných chutích, které tento alkohol nabízí. Přestože je víno nealkoholické, je od toho „skutečného“ téměř k nerozeznání. Pokud chcete opravdu potěšit, nebojte se sáhnout po tom nejlepším výběru (nejen) z moravských vinařství v krásném dárkovém provedení.

Zdroj: Unsplash