Blíží se Halloween a s tím přichází i příjemná kreativní chvilka, kdy se zdobí dýně a vytváří nejrůznější dekorace, které potom zdobí naše domovy. Není to jen pro děti, ale i dospělé, vytvořte si svoji dýni! Způsobů, jak vyzdobit dýni na Halloween, je opravdu spoustu, proto vám nyní předáme inspiraci a ukážeme, jakou cestu můžete zvolit. Pokud budete zdobit s dětmi, dávejte pozor, vyřezávání dýně není nejjednodušší a jedná se o práce s ostrými předměty, proto s nimi nenechávejte děti pracovat samotné. Nechte je třeba vydlabat dýně na Halloween a něco na ně nakreslit.Jak vyzdobit dýně na Halloween?

jak vyzdobit dýně
Foto: pixabay

Nejčastěji se dýně vyřezávají, ale můžete použít i lepidlo a nalepit na ně třpytky nebo na ně něco namalovat. Dýni nenechávejte vyřezanou moc dlouho při pokojové teplotě, protože má tendenci plesnivět. Nejlepší je dát ji ven, kde už není takové teplo.

1.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Táňa 🍀 (@ttt2607),

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


Dýně na Halloween si potom umístěte třeba na balkon nebo ven, zapalte v nich svíčky a uvidíte, jak budou ve tmě hezky svítit.

Tohle je inspirace na to, jak vyzdobit dýně na Halloween. Pokud si vytvoříte vlastní dýni, neváhejte nám ji poslat a pochlubit se s výtvorem.

Recepty na nejlepší jídla z dýně, které budou chutnat každému, najdete tady.