Nemáte čas na vymýšlení nových účesů a přitom vás už nebaví nosit vlasy sepnuté jen v obyčejném culíku? Pak jste na správném místě. Tyto jednoduché účesy, které si zvládnete udělat do 3 minut, jsou přesně to, co potřebujete! Jsou krásné a trendy a opravdu je zvládne každá!

Některé účesy se vám mohou zdát opravdu složité, ale opak je pravdou, jen tak vypadají, ale zvládne je každý tak už si stačí jen vybrat a pustit se do toho! Zkuste tyto jednoduché účesy a už nebudete chtít mít vlasy jinak. Tyhle styly se hodí spíše pro dlouhé nebo polodlouhé vlasy, ale pokud máte kratší, můžete také některé zkusit, možná to bude vypadat šik a stylově.

20 úžasných účesů na ples, se kterými oslníte.

 
 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Jägr (@martinajagr),


Jsme si jisti, že jste si nikdy neudělali skvěle vypadající účes za tak krátkou dobu. Zkuste je ještě dnes!


Jednoduché účesy, které si zvládnete udělat do 3 minut

účesy
Foto: pixabay

Nejprve si musíte správně připravit vlasy. Pokud vás čeká nějaká akce, kde chcete dobře vypadat, asi vás jako první napadne vlasy umýt. To je ale velká chyba! Budou klouzavé a bude se vám s nimi špatně manipulovat. Čím mastnější vlasy, tím lepší, nebojte se, nebude to vidět, jelikož vlasy dobře zalakujete. Pokud i tak trváte na umytí vlasů, určitě pak vynechte balzám, masku nebo kondicionér, vlásky by pak hodně klouzaly a účes by se vám dělal špatně.

Nízký horizontální cop

Pořádně si rozčešte vlasy, rozdělte je na polovinu a na každé straně upleťte dva volné copy. Oba pak upevněte na druhé části hlavy, jako vidíte na obrázku.

jednoduché účesy
Foto: Pinterest

Vlny

Vlny mohou vypadat opravdu elegatně a tento účes se hodí do práce, na rande, na kávu s kamarádkou nebo na oslavu. Udělejte si nejprve vysoký culík, který postupně natočíte. Vlny každou zvlášť nalakujte, culík rozpusťte a upravte do požadovaného tvaru.

jednoduché účesy
Foto: floridiansocial

Vyzkoušejte také: 10 jednoduchých účesů pro polodlouhé vlasy do 5 minut

Jednoduché účesy

Účes se sponkou do vlasů

Tohle je takový messy drdol, který uděláte tak, že vlasy rozdělíte na dvě části a uděláte klasický uzel. Oba konce pak připevněte pinetkami a můžete použít i nějakou ozdobu.

jednoduché účesy

Foto: lovethispic

HIT! Nádherné letní účesy, které musíte vyzkoušet.

Bohatý culík

Vždycky jste chtěla mít hezky objemný a bohatý culík, ale máte moc jemné vlasy a objemu jste moc do vínka nedostali? Nevadí stačí vám pouze jedna věc a to je skřipec do vlasů. Postupujte tak, že si nejdříve uděláte culík, kus vrchní části oddělíte, jak vidíte na obrázku, vložíte skřipec a zbytek vlasů natupírujete a přes skřipec je přehodíte.

jednoduché účesy
Foto: artzycreations

Použití široké gumičky

Vezměte si gumičku, čelenku nebo šátek a nasaďte si danou věc na hlavu. Začněte postupně obtáčet vlasy, které předem trochu natočíte. Je to krásný romantický účes, který se hodí hlavně v létě, třeba k šatům.

jednoduché účesy
Foto: missysue


Drdol s copánkem

První krok je ten, že si udělte vysoký culík. Vlasy kolem gumičky obtočíte a z vlasů, které vám zbydou, uděláte copánek, který zase obtočíte kolem gumičky. Tohle patří mezi jednoduché účesy spíše pro delší vlasy.

jednoduché účesy
Foto: Pinterest

Použití tenké gumičky

Opět krásný romantický účes, kde vám postačí pouze gumičková čelenka. Dejte si ji na hlavu a vlasy obtočte vzadu kolem gumičky.

jednoduché účesy
Foto: Pinterest

Jednoduché účesy

Nízký cop s kytičkou

Natočte si vlásky a z každé strany vezměte dva pramínky, které sepněte gumičkou. Z menšího culíku vytvořte volný copánek, který zatočte dokola. Vualá, kytička je na světě.

jednoduché účesy
Foto: yetanotherbeautysite

Francouzský uzel

Tento účes je jako stvořený na obchodní a pracovní schůzky. Vlasy nejprve trochu nalakujte, aby lépe držely. Poté je vezměte tak, jako byste chtěli dělat nízký culík, poté obtočte a vlasy jakoby schovejte pod drdol, který vám vznikne. Nejjednodušší bude, když se podíváte na návod s fotkami.

jednoduché účesy
Foto: divinecaroline

Volný uzel

Udělejte si vzadu na hlavě dva vysoké culíky. Oba volně zatočte a pak z nich udělejte uzel. Konce přidělejte pinetkami a nakonec zalakujte.

jednoduché účesy
Foto: blogger

Další drdol s copánkem

Vlasy natupírujte, udělejte vysoký culík a z něj vytvořte dva copy, které hodně povolte. Nakonec je zamotejte do drdolu. Můžete přidat nějakou roztomilou ozdobu.

jednoduché účesy
Foto: pinterest


Cop okolo hlavy

Vlasy si rozdělte napůl a na obou stranách upleťte copánky, které obtočte kolem hlavy jako čelenku. Vypadá to krásně.

jednoduché účesy
Foto: Pinterest

Cop na straně

Cop na straně je ozvláštnění klasického copu. Vlasy si dejte na jednu stranu, rozdělte na dvě části a udělejte uzel. Pak udělejte ještě jeden uzel a přidejte neviditelnou gumičku. Poté vlasy trochu natupírujte a zalakujte.

jednoduché účesy
Foto: Pinterest


Drdol

Udělejte culík a poté ještě jeden, ale vlasy neprotahujte úplně. Obtočte ještě gumičku a vlasy připevněte pinetkami. Tento účes je potřeba hodně zafixovat lakem na vlasy, aby dobře držel.

jednoduché účesy
Foto: pinme

15. Romantický culík

I culík se dá ozvláštnit a nemusí být tak nudný. Tohle je účes, u kterého vůbec nevadí, pokud si vlasy umyjete, ba naopak, potřebujeme, aby byly hladké a nadýchané a ne zplihlé. Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, lehce natočte a udělejte volný culík v dolní části hlavy. Z culíku vytáhněte pár pramínků kolem obličeje. Také gumičku obmotejte jedním pramínkem vlasů, připevněte a zalakujte.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ПРИЧЕСКИ ОБУЧЕНИЕ МИНСК (@ivchenko_hairstylist),

Přečtěte si také: 15 skvělých a jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy, které zvládne každý

Je škoda stále nosit vlasy rozpuštěné nebo v nudném culíku. Stačí jen trochu snahy a zručnosti a můžete vytvořit tyto jednoduché účesy! Bude se vám to hodit, až půjdete třeba na rande, na kafe s kámoškou, na schůzku nebo do školy.

Líbí se vám tyto jednoduché účesy? Zkuste je a pošlete nám fotku!

Vyzkoušejte tyto nádherné letní účesy!