Posíláte vánoční přání? Možná ne z toho důvodu, že nejsou ničím zábavná a pro někoho možná i nudná. To ale tak vůbec nemusí být, vystřelte si z někoho a pošlete mu vtipná vánoční přání. Jen pozor na to, komu přání posíláte, aby se spíše nenaštval. Ale věřím, že jsou v době vánočních svátků všichni naladění a mají dokonce i chuť na vtipy.

Přečtěte si také: 30 originálních přání k narozeninám, kterými potěšíte každého

Máte smysl pro humor? 10x vtipná vánoční přání

vtipná vánoční přání
Foto: pixabay

Přečtěte si také: TOP originální přání ke svatbě

1.

Nádherné Vánoce, ať dárků je moc, rozbaluj, rozbaluj, máš jen jednu noc! 🙂

2.

Hodně štěstí v novém roce, mnoho dárků na Vánoce. Ať vám svíčky nedojdou, ať vám děti nepojdou. Na Silvestra nepijte a zdraví se dožijte. To vám přejí

3.

Štědrý večer přikvačil, kdo dárky koupit nestačil, ten má smůlu – půjde ke kůlu… Ba ne, tak to není, Vánoce jsou hlavně o lidech a společně prožitých snech, těžko se to změní. Přejeme vám nádherné svátky a nový rok jako z pohádky.

4.

Všem veselé Vánočky, zapomeňte na vločky. Letos bylo teplo, Ježíška to spletlo. Nepřinese nic, páč je strašnej hic. A tak jezte polárku u stromečku bez dárků. Přeju hezký Vánočky pro lidi, psy i kočky!

5.

Pod stromečkem leží šek, přines nám ho Ježíšek. Smějeme se na šek, to zas bude flašek.

Přečtěte si také: 10 nápadů na nejhezčí novoroční přání

6.

Letos na mě nečekejte, moc mě to fakt nemrzí, klidně doma naříkejte, prostě jste byli drzí. Chtít po mně zas tolik dárků? Možná tácek teplých párků nebo sklenku svařáku u stánku na Míráku dají někde Ježíškovi, udřenému chudáčkovi. U vás výprask dostanu, na Nový rok nevstanu!

7.

Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček, neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Nevím si už rady, sob mi pošel hlady. V lese mám teď pelíšek, kašlu na vás! Ježíšek

8.

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid, pohodu, ve třetím dobrou náladu. Veselé Vánoce!

9.

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement anebo maltu. Otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky Vám přinese jedině Ježíšek.

10.

Nezapomeňte, že se Ježíšek narodil ve chlévě. A tak se vykašlete na vánoční úklid. Prostě zkrátka a dobře, aby se Ježíšek u Vás cítil jako doma! 🙂

Vtipná vánoční přání se hodí pro kohokoliv, koho chcete rozesmát. Líbí se vám?

Přečtěte si také: Jak našetřit na Vánoce: 5 tipů, které fungují