Nejlepší kostýmy na vánoční večírek

Vánoční večírky nejsou jen „nutnost“ ukázat se ve společnosti a poslechnout si projev nadřízeného. Pozor na to. Vánoční večírek může být dokonalou příležitostí lépe se poznat s kolegy, neformálně navázat nové užitečné kontakty a třeba na sebe i v dobrém upozornit. Nestyďte se vystoupit z ulity šedé kancelářské myšky. Vezměte letošní pozvánku vážně a na večírek se dobře nejen nalaďte, ale také vyberte správný outfit!

 

Nechte na hlavě!

Chybí vám sebevědomí na to promenovat se sálem jako sněhulák nebo Santa Klaus? Není třeba nutit se do extravagancí a plnohodnotných vánočních kostýmů! Skvěle si vystačíte také s vánočními doplňky!

Vybrat si můžete naprostou klasiku – čelenku do vlasů ve tvaru sobích parohů. Dámy mohou koketně sladit šaty třeba s mini kloboučkem s flitry nebo elfí čepičkou s rolničkou. Svůj efekt udělají i vtipné brýle s přehnaným zdobením jako vánoční pudink. 

vtipne-bryle

A víte, co je na doplňcích to nejlepší? Z domova odejdete důstojně společensky oblečení a až těsně před vstupem na večírek se dozdobíte. A pokud by se vám zdálo, že ve společnosti příliš vyčuhujete… nenápadně doplňky odložíte na vedlejší židli.

Buďte sexy!

Dámy mohou na vánočním večírku dokonale zúročit krásnou postavu. Zkuste kombinovat jednoduché šaty a sexy punčochy! Budete mít šmrnc, prokážete smysl pro humor a zaručeně sklidíte úspěch! Vybrat si můžete punčochy ve vánočních barvách, se srdíčky i dalšími vzory.

 

Krásná paní Santová? Rozhodně!

Nestyďte se úplně proměnit! Červená pláštěnka s kapucí lemovanou kožíškem je tím nejlepším vánočním kostýmem. Ještě lepší už je pouze komplet! Červená vám bude slušet a skvěle střižené šaty zalichotí každé postavě! 

Ovšem, dáváte přednost zelené? Jde vám lépe k barvě vlasů? Pak musíte mít sexy vánoční kostým elfky! Odhalená ramena nebo kratší délka sukně jsou povolené a vám zajistí zasloužené lichotky!

vanocni-kostym-elfky

Elfové vám pomohou udělat dojem

Jako muž uplatněte raději smysl pro humor než sexy pózy. Ženy ocení, když ukážete, že se neberete příliš vážně a máte odvahu přijít na večírek v plnohodnotném vánočním kostýmu.

Vybrat si můžete klasickou podobu Santa Klause, ta navíc perfektně schová zanedbané hodiny ve fitku. Žádaným společníkem budete ale i jako roztomile přerostlý elf.

santa-klaus

Rozdávejte dárky stylově

Zvlášť velká pozornost se na vás soustředí, pokud máte za úkol rozdávat dárky, bonusové šeky nebo jakékoli ocenění. Co využít situaci a zapsat se do povědomí všech jako někdo, kdo nezkazí legraci?

Převléknout za Santu se můžete jako překvapení těsně před vstupem na podium a publikum si omotáte kolem prstu. Ale co zajít ještě dál a vystoupit jako Santa Klaus 21. století? Santa Klaus přece musí být mimořádně výkonný manager, pořiďte si oblek, který všem vezme dech a pomůže pohádkám vstoupit do nové digitální éry! Mrkněte na skvělé vánoční kostýmy pro muže.

 

A co děti…?

Pokud někoho baví vybírat kostýmy, převlékat se a hrát si – pak to jsou právě děti! Zapomeňte na narychlo spíchnuté kostýmy nebo improvizace. Dopřejte jim plnou pozornost a kostým pro děti, který jim splní sny!

Vánoční besídky rozzáří sněhuláci, diváky pobaví roztomilí sobíci nebo krásně nazdobený, a navíc oživlý stromeček. Profesionální vánoční kostým skvěle vypadá, navíc se pohodlně nosí. Děti nebude tlačit, nebude se jim při divočejším tanci rozpadat a dodá jim sebevědomí.

ozivly-stromecek

Betlém jako skutečný

A vánoční kostým pak může skvěle završit dlouhé přípravy a nacvičování vánočních vystoupení. Děti mohou před vámi rozehrát dávný příběh pastýřů a králů, kteří se přišli poklonit novorozenému spasiteli. 

Že jsou Vánoce trošku kýč a trošku doják? Jsou, ale právě proto je máme tak rádi. Užijte si večírek, užijte si všechny besídky a vystoupení. Vánoce jsou přece časem veselí a setkání!