Je podzim, venku je pošmourno, padá listí a začíná být zima. Vy se znuděně koukáte z okna a nemáte do čeho píchnout. Pokud je to váš případ, poradíme vám 10 aktivit, kterými se můžete zabavit i na podzim a věřím, že si každý najde to své. Říká se, že nuda je to nejhorší, co vás může potkat (samozřejmě s nadsázkou), a proto vám přinášíme tipy na zabavení.

Přečtěte si také:20 nápadů na vlastnoručně vyrobené vánoční ozdoby, které musíte vyzkoušetNuda na podzim? 10 tipů jak se zabavit

nudaFoto: pixabay

Přečtěte si také:9 nápadů co dělat, když se nudíte a nemáte peníze

1. Něco uvařte nebo upečte

Pokud vás to baví a máte po ruce recept, který už chcete dlouho vyzkoušet, není co řešit. A pokud vám to moc nejde, je čas na to, se to naučit. Co třeba upéct muffiny a potěšit rodinu?

2. Pusťte si film nebo seriál

Klasika, ale všichni stále říkají, že nemají čas na koukání na televizi. Tak teď je ta ideální příležitost. Není náhodou nějaký film či seriál, který jste už dlouho neviděli nebo který máte už dlouho na seznamu?3. Vezměte si knížku, čaj a deku

To je to nejlepší, co můžete udělat. Venku prší, vy pod dekou s horkým čajem a oblíbenou knížkou. Relax a učení se v jednom.

4. Plánujte

Dělejte si plány cvičení, jídla, cestování, zkrátka cokoliv.

5. Jděte se ven projít

I když venku není hezky, vždy vám prospěje i krátká procházka. Prostě vezměte pláštěnku nebo deštník, domácího mazlíčka a jděte se společně nadýchat čerstvého vzduchu.

6. Zacvičte si

Nemusíte se hodinu potit posilováním, ale můžete si vybrat třeba jógu nebo jděte do krutého bazénu a dejte si pár metrů. Uděláte něco pro své zdraví a budete se cítit dobře.

7. Uklízejte

Koukněte kolem sebe. Není potřeba vyluxovat nebo konečně umýt záchod? Možná, že byste mohli vytřídit šatník, na který se tak dlouho chystáte.8. Bavte se s přáteli

Sejděte se u dobrého vína, pozvěte je k sobě na večeři nebo si třeba zavolejte. To vás z nudy vyléčí.

9. Učte se něco nového

Nudíte se? Tak to je ten pravý čas naučit se něco nového. Na nějaký nástroj, nový sport, háčkování, kreslení nebo se zdokonalte v novém grafickém programu.

10. Věnujte čas tomu, na co běžně zapomínáte

Jak dlouho jste už nevolali rodičům? Určitě má každý z nás něco, o čem říká, že na to zkrátka nemá čas. Vzpomeňte si na tyto věci a konečně je udělejte.

Trápí vás aktuálně nuda? Inspirujte se našimi tipy a zabavte se. Co děláte vy, když se nudíte?

Přečtěte si také:Zimní sporty, které musíte zkusit: 8 známých i neznámých