Období chladného počasí klepe na dveře. Venku se dříve stmívá a více času trávíme doma v teple. Podzim a zima jsou ročními obdobími, kdy více než jindy záleží na tom, jak se doma cítíte a jakou tam máte atmosféru. Je akorát čas na to změnit letní vzhled domova v zimní a pořádně se vybavit. Měli byste si pořídit věci, které vám budou domov nejen zdobit, ale které budou i praktické. Všechno naštěstí můžete pořídit na jednom místě a tím je SCANquilt. Kdo se těší na čas pod dekou, s teplým čajem a deštěm za oknem? Podzim a lenošení je tady, tak si ho užijte jak se patří. Podzimní výzdoba na scénu! 🙂

Pohodová atmosféra u vás doma: inspirace, zimní i podzimní výzdoba

podzimní výzdoba

Začneme tam, kde den končí a také začíná – v ložnici. Kvalitní spánek je více než důležitý a s tím vám pomůže hezké povlečení a prostěradlo, které má příjemný materiál i krásný vzor. Bílým povlečením nikdy nic nezkazíte a hlavně se velmi špatně shání, ale my ho pro vás máme. Je tak kvalitní, že vám vydrží roky a stále bude stejně příjemné. V nabídce nechybí ale nic vzorované povlečení, díky kterému den začne zvesela a budete mít chuť prožít skvělý den a večer se zase těšit do peřin.

podzimní dekorace

 

Přijdou si na své ti, kteří mají rádi vzorované povlečení..

podzimní dekorace

podzimní dekorace

..ale i ti, kteří dávají přednost minimalismu. Samozřejmostí jsou podzimní teplé barvy.

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Přes den byste měli po ustlání peřin přehodit přes postel nějaký pléd. Jednak to vypadá skvěle a za druhé je to super příprava na odpolední šlofík. Můžete si tak do postele lehnout v oblečení a nebudete se válet v čistých a voňavých peřinách. Prohlédněte si plédy tady a vyberte ten pravý.

podzimní dekorace

 

Pro kvalitní spánek je významná i přikrývka, kterou povlečete výše zmíněným povlečením. Možná už ji máte spoustu let a je na čase ji vyměnit. SCANquilt má na výběr ze spoustu možností, které si můžete prohlédnout tady.

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Těšíte se na lenošení na gauči v obýváku? Abyste měli co si dát pod hlavu, potřebujete polštářky (respektive povlaky na polštáře), které budou sloužit zároveň jako podzimní výzdoba. To oceníte vy, návštěva a hlavně děti, které si mohou zahrát polštářovou bitvu a skákat do polštářů. Polštáře ale můžete umístit i jinam než jen na gauč. Třeba do předsíně nebo rovnou do postele.

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Taky si v zimě dopřáváte dlouhé horké sprchy nebo dokonce trávíte hodiny ve vaně? To my taky a rozhodně je to potřeba, protože odpočinek je důležitý. Až vylezete, bude vám asi trochu zima, ale až se zabalíte do těchto úžasných ručníků, hned na zimu zapomenete. Kvalitní heboučký materiál a budete se cítit jako na obláčku. Takže i ručníky v koupelně vám budou ladit a podzimní výzdoba bude kompletní.

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Podzimní výzdoba stále nikde? Tak to si pospěšte, podzim už totiž klepe na dveře. A SCANquilt je jistota, která neomrzí. Přesvědčete se sami, my moc doporučujeme vyzkoušet.