V Česku prožíváme první máj mnohem více než třeba americký Valentýn. Říká se první máj, lásky čas a venku se to hemží zamilovanými páry, kteří si toto období užívají plnými doušky. Co když ale z nějakého důvodu nemůžete ven, navštívit restauraci, kino nebo třeba jít na zmrzlinu a nebo se vám jen nikam nechce? Ukážeme vám, jak si můžete první máj užít doma a vůbec toho nebudete litovat!

Přečtěte si také: Nejlepší české komedie: 20 filmů, u kterých se zasmějetePrvní máj aneb 10 tipů jak si užít romantiku doma

první máj
Foto: pexels

Přečtěte si také: TOP 20 nejlepších romantických písniček na svatbu nebo večer ve dvou

1. Udělejte si filmový večer

Konečně máte čas a jste doma? Udělejte si seznam filmů a společně si je pusťte. Nezapomeňte si udělat tu správnou atmosféru. To znamená, připravte si třeba popcorn, nakrájejte zeleninu, udělejte si nějaké dobroty a užijte si krásný večer! Bude to ještě lepší než kino! 🙂 Vyberte si ze seznamu romantických filmů.

2. Uvařte si několikachodovou večeři

Jste smutní, že nemůžete společně navštívit restauraci? Proč? Udělejte si restauraci doma! Připravte si společně předkrm, hlavní chod a dezert a hezky si vše naservírujte. Dejte si k tomu nějaké dobré víno a dobrou chuť!

první máj
Foto: pexels

3. Stravte celý den v posteli

Proč ne? Ve dvou je to přece zábava. Prostě si udělejte pyžamový den, snídejte v posteli, povídejte si, mazlete se a odpočívejte.4. Zahrajte si deskové hry

Jestli se spolu chcete zabavit a zároveň trochu potrápit mozkové závity, vytáhněte hry a zahrajte si spolu. Určitě se nasmějete.

První máj aneb 10 tipů jak si užít romantiku doma

5. Vsaďte na vzájemnou masáž

Nejdřív jeden, pak druhý. Kdo nemiluje masáže a ještě od milovaného člověka?

Přečtěte si také: Nejlepší komedie všech dob! 50 filmů, které vás budou opravdu bavit

6. Sledujte hvězdnou oblohu

Tip pro ty, kteří mají zahradu nebo balkon. Lehněte si na deku a pozorujte hvězdy a až bude nějaká padat, něco si přejte.

7. Udělejte si překvapení

Vzájemně se domluvte, že každý z vás pro toho druhého udělá nějaké překvápko. Schválně, kdo ho bude mít lepší.

8. Společná koupel při svíčkách

Jestli jste šťastlivci a máte vanu, tak máte vyhráno. Napusťte si ji, naplňte ji pěnou, na okraj dejte svíčky a nalijte si šampaňské s jahodami. Slibujeme, že se vám nebude chtít ven!

první máj

Foto: pexels

9. Něco pro sebe vyrobte

Jestli jste kreativní, můžete spolu něco vyrobit. Třeba jen nakreslit, napsat básničku nebo pro zručnější něco uplést, fantazii se meze nekladou a je to jen na vás.10. Nedělejte nic

Proč byste měli něco vymýšlet? Máte toho dost, jste pořád v práci, ve stresu a někam se honíte. Prostě vypněte, užívejte si jeden druhého a relaxujte.

Pokud také trávíte první máj doma a máte další tipy, jak si to udělat ve dvou hezké, napište nám!

Přečtěte si také: 30 nejlepších dobrodružných filmů, u kterých se nebudete nudit