Pokud jste velcí milovníci hudby a nedokážete si bez ní představit den, neměla by vám uniknout aplikace Spotify, kde můžete poslouchat do sytosti a je zde opravdu velký výběr hudby a nejenom té. Má to ale jeden háček, nevyhnete se reklamám a ty vám mohou poslouchání dost otrávit. Chtěli byste poslouchat hudbu bez reklam a ušetřit za hudbu? Je tu možnost, o které vám teď povíme. Udělejte si Spotify Premium for Family, jak na to?

Nejvýhodnější je, když najdete skupinu lidí, která do toho půjde s vámi a budete mít všichni hodně hudby bez reklam za málo peněz. Zároveň si samozřejmě nebudete navzájem vidět do svých účtů, každý bude mít své soukromí a přitom si buete moci naplno užívat skvělou hudbu, nebudou vás rušit reklamy, přepínat budete moci dle své libosti a to všechno opravdu za pár kaček.Jak mít hudbu bez reklam a skoro zadarmo?

spotifyFoto: pexels

Můžete si samozřejmě zřídit účet Premium jen pro sebe, ale není to tak výhodné!

Jaké jsou výhody účtu Spotify Premium for Family?

  • poslech hudby bez reklam
  • poslech hudby offline (ano, i když nemáš signál, třeba v letadle!)
  • výhodná cena pro všechny členy
  • ve skupině může být až 6 osob
  • vysoká kvalita zvuku
  • neomezené přeskakování písniček

Rodinný účet může mít až 6 osob, které sdílí stejnou adresu, najdeš takové lidi? Výborně! Všichni zaplatíte jen 8,99 eur za měsíc! Každý přitom budete mít svůj vlastní účet na Spotify. Není to výhodné?

Spotify Premium for Family si sjednej tady.

Pokud už účet máš, je to ještě jednodušší a neboj se, nikdo z vás nepřijde o playlisty a další nastavení zůstane tak, jak jste si ho zvolili.Máš už Spotify Premium? Ne? Sjednej si ho výhodně se svými přáteli anebo rodinou. Nikdy nebylo jednodušší neomezeně poslouchat hudbu a to takovou, jakou zrovna chceš!

Podívejte se na seznam TOP 20 romantických písniček.