Chtěli byste koupit nějaký osobní dárek někomu, koho dobře znáte, máte s ním hodně blízký vztah a za sebou společné zážitky a tím pádem i krásné vzpomínky? Máme pro vás tip! Darujte dárky z fotografií! Ať už hledáte něco krásného pro maminku, sestru, kamarádku nebo přítele, pokud máte společné fotografie, máte vyhráno. Věřte, že tenhle dárek potěší, zahřeje u srdce, možná i dojme a vykouzlí úsměv na tváři. Připoměňte někomu, že ho máte opravdu rádi a vážíte si toho, co jste spolu prožili. Ale pozor, možná se oba neubráníte slzám, slzám dojetí a štěstí, že se máte. 🙂

Tipy na originální vánoční dárky z fotografií

dárky z fotografií

Nádherné vánoční dárky z fotografií nabízí značka Laab.cz, o které jsme psali již tady. Můžete si zde koupit vše, co budete potřebovat k dárku, který můžete vytvořit sami, třeba fotoalbum, které tvořím dokonce i já sama. Je to zábava a navíc věnujete dárek, do kterého jste doopravdy dali kus sebe, o to je to lepší. A nebojte se, fotky tady taky vyvoláte.

Fotoalbum s fotkami

Buďte originální a pokud máte více fotek, vytvořte fotoalbum plné nádherných vzpomínek. Můžete si vybrat dřevěné přírodní album s bílými nebo černými listy a vložit trendy polariod fotky nebo klasické. Aby to bylo dokonalé, přidejte vhodné samolepky. Vše na výrobu najdete na webu, třeba fotorůžky.

dárky z fotografií

dárky z fotografií

Leporelo

Jestli hledáte něco jako jednoduché dárky z fotografií, které jsou maličkostí, která je snadná na výrobu, zvolte leporelo. Nebojte se, není to ta dětská knížka, kterou znáte. Tohle je dospělácká verze! Stačí pár fotek a výrobek je na světě. Naším tipem je, abyste ho složili do krabičky, do které vložíte třeba slámu nebo andělské vlasy, zkrátka něco, čím zakryjete překvapení z fotek.

dárky z fotografií

Tipy na originální vánoční dárky z fotografií

Kalendář

Věnovat někomu kalendář na následující rok není žádné terno, ale to si asi představujete obyčejný kalendář s recepty nebo fotkami rostlin. My tu máme ale něco jiného, kalendář, který je tvořen z vašich osobních fotek! To je něco, hned bude na něj hezčí pohled. Otáčení kalendáře bude konečně radost a ne jen nudná aktivita. Vyberte si mezi stolním a nástěnným.

A pokud jste designový nadšenci, pak by vás mohl zajímat velký a malý plakátový kalendář.

dárky z fotografií

dárky z fotografií

Doplňky

Aby byl váš dárek kompletní a abyste si s ním mohli vyhrát, Laab pro vás připravil i doplňky ke všem produktům. K dispozici jsou fotorůžky, foto podlepky, samolepky, razítka nebo inkousty.

dárky z fotografií

dárky z fotografií

Jsou to krásné vánoční dárky z fotografií, ale nemusí být pouze na Vánoce. Řešíte narozeniny, svátek, výročí nebo jiný významný den? Tady máte nápad na dárky. Nezapomeňte, že k tomu, abyste někomu udělali radost, nepotřebujete žádné důležité datum, potěšte někoho jen tak, protože ho máte rádi.

Nevíte, co vybrat? Kupte voucher!

Pokud si nejste jisti nebo byste chtěli, aby si dotyčný vybral sám a tvoření si užil, darujte mu voucher na veškeré produkty, které jsou dostupné na e-shopu. Voucher je k dispozici za 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč. Buďte kreativní spolu a zaznamenávejte vzpomínky společně. Voucher koupíte tady.

Dárky z fotografií jsou osobní, vypadají krásně a ještě zahřejí u srdce. Tohle je ideální tip pro vaše opravdu blízké přátele nebo rodinu. Co darujete vy? 🙂

Přečtěte si také: Buďte kreativní: Vzpomínky ve dřevěném hávu, které nevyblednou