Podzim už je v plném proudu a co by to bylo za podzim bez dekorací? Pokud jste člověk, který miluje dekorace v těch nádherných teplých barvách a odstínech a neumíte si bez nich podzimní dny představit, jste tu správně! Co si vybavíte, když se řekne podzim a jeho nevyzpytatelné chladné, někdy i deštivé, počasí? Já rozhodně teplou deku, horký čaj, voňavé svíčky a útulný domov. A abychom si byt mohli útulně zařídit, přinášíme vám inspiraci na podzimní dekorace a celkově podzimní design bytu. Neváhejte se inspirovat a vrhněte se do zařizování, abyste se vy a vaše rodina doma cítili co nejlépe při těch chladných podzimních večerech! 🙂

Nápady na podzimní dekorace, které vám rozveselí podzim

I když nemáte rádi podzim, zkuste si ho co nejvíce zpříjemnit a udělat i toto období hezké. Přece jenom nám podzim přitahuje blížící se svátky, Vánoce, tak se máme na co těšit! Podzim nemusí být jen šedý, nebarevný! Záleží na nás, jaký si ho uděláme.


podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekoracepodzimní dekorace

Podívejte se také na: 25 nápadů na dekorace ve venkovském stylu

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Pokud jste kreativní a rádi tvoříte, podívejte se na náš článek o tom, jak zužitkovat stará CDčka.

podzimní dekoracepodzimní dekorace

podzimní dekorace
Zdroj fotek: thegracehouseinteriors

Typické barvy podzimu jsou hnědá, šedá, béžová, zkrátka přírodní odstíny, ale nemusí to být pravidlem. Klidně si zvolte žlutou, oranžovou, zelenou nebo bílou a udělejte si děkorace tak, jak se líbí vám.

Doufáme, že jsme se trefili do vašeho stylu, podzimní dekorace se vám líbí a že se třeba necháte inspirovat. Pokud se do dekorací sami pustíte, neváhejte nám poslat forografie a pochlubit se. Čím budete kreativnější, tím lépe!

Podívejte se také na: 20 originálních vánočních dekorací, které vám všichni pochválí

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.