Podzim už je v plném proudu a co by to bylo za podzim bez dekorací? Pokud jste člověk, který miluje dekorace v těch nádherných teplých barvách a odstínech a neumíte si bez nich podzimní dny představit, jste tu správně! Co si vybavíte, když se řekne podzim a jeho nevyzpytatelné chladné, někdy i deštivé, počasí? Já rozhodně teplou deku, horký čaj, voňavé svíčky a útulný domov. A abychom si byt mohli útulně zařídit, přinášíme vám inspiraci na podzimní dekorace a celkově podzimní design bytu. Neváhejte se inspirovat a vrhněte se do zařizování, abyste se vy a vaše rodina doma cítili co nejlépe při těch chladných podzimních večerech! 🙂

Nápady na podzimní dekorace

I když nemáte rádi podzim, zkuste si ho co nejvíce zpříjemnit a udělat i toto období hezké. Přece jenom nám podzim přitahuje blížící se svátky, Vánoce, tak se máme na co těšit!


podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekoracepodzimní dekorace

Podívejte se také na: 25 nápadů na dekorace ve venkovském stylu

podzimní dekorace

podzimní dekorace

podzimní dekorace

Pokud jste kreativní a rádi tvoříte, podívejte se na náš článek o tom, jak zužitkovat stará CDčka.

podzimní dekoracepodzimní dekorace

podzimní dekorace
Zdroj fotek: thegracehouseinteriors

Doufáme, že jsme se trefili do vašeho stylu, podzimní dekorace se vám líbí a že se třeba necháte inspirovat.

Podívejte se také na: 20 originálních vánočních dekorací, které vám všichni pochválí

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.