Depilace cukrovou pastou je alternativa holení se žiletkou, kterou má v oblibě čím dál tím více žen a budete se divit, ale i mužů. Odpadne vám starost s každodenním holením nebo docházení do salonu, kde vždy necháte spoustu peněz. Povíme vám, proč byste to měli zkusit a proč to všichni tak milují.

Je to jednoduché, levné, přírodní a vydrží to dlouho! Stále to nechcete zkusit?

Přečtěte si také: 6 znaků že máte paradentózu a jak se jí zbavit

3 důvody, proč je skvělá depilace cukrovou pastou

depilace cukrovou pastouFoto: pexels

Přečtěte si také: 6x recept na domácí peeling, po kterém budete mít božskou pleť

1. Vydrží dlouho

Taky berete do ruky letku každý den a už vás to nebaví? Depilace cukrovou pastou je řešení! Rychle a téměř bezbolestně se zbavíte všech chloupků a proceduru opakujete až třeba za měsíc, záleží na tom, jak silné máte chloupky a jak rychle vám rostou. Cukrová pasta je přírodní a často jsou do ní přidané i zklidňující látky. Stačí vám opravdu jen pasta, kterou koupíte v drogerii nebo na internetu a vaše prsty nebo špachtle, kterou můžete pastu nanášet. Jednoduchým a rychlým trhnutím se zbavíte všech chloupků. Možná, že ne na poprvé a bude vám chvíli trvat, než najdete ten správný grif a budete to dělat už automaticky. Chloupky vytrháváte přímo s kořínky a časem možná neporostou vůbec.

2. Aplikace je jednoduchá

Bojíte se, že to nezvládnete? To opravdu nemusíte, protože na tom není nic složitého. Stačí trefit správnou hustotu pasty a naučit se správný směr trhání a je to hotovo. Jsou místa, kam si dosáhnete špatně a možná vám bude muset někdo pomoct, takže si můžete udělat Beauty večer s kámoškou a vzájemně si pomoct.

3. Nemusíte nic řešit a ušetříte

To je pohoda být si po dobu třech týdnů jistá, že nepotřebuju žiletku vzít do ruky a pořád myslet na to, že se večer zase musím oholit. Jediná nevýhoda je v tom, že vždy musíte počkat než vám chloupky vyrostou do určité délky, aby je šlo vytrhnout. Takže vždy nějaký čas budete muset chodit s malými chloupky, ale jak už bylo řečeno, jsou časem tak slabé, že nejsou ani vidět. Navíc vám taková cukrová pasta vydrží až několik měsíců a odpadne kupování žiletek, speciálních holících přípravků apod. Hlavně pokud byste chodili na depilaci do salonu, pod tisíc korun tam nenecháte.

Depilace cukrovou pastou je skvělá. Až ji jednou vyzkoušíte, zamilujete si ji a už nebudete chtít nic jiného. 

Přečtěte si také: 7 tipů jak na krásné a lesklé dlouhé vlasy