Ke kadeřníkovi potřebujeme chodit opravdu všichni a často nevíme, které kadeřnictví si vybrat, mám pravdu? Jenom v Praze jich je opravdu nespočet a vy určitě chcete, abyste odcházeli spokojení s tím, co máte na hlavě. Moc dobře známe situaci, kdy chcete ostříhat konečky a odcházíte s vlasy zkrácenými o 20 centimetrů. V následujících kadeřnictvích se vám to nestane, jsou to totiž ta nejlepší, kde vám udělají přesně to, co si budete přát. Pokud si jedno z nich vyberete, rozhofně nešlápnete vedle!Nejlepší kadeřnictví v Praze: 10 míst, odkud odejdete nadšená

kadeřnictví
Foto: pixabay

1. Hairborn

Toto kadeřnictví se nachází ve Vodičkové ulici přímo v centru Prahy a je zde stále plno – právě proto, že je tak skvělé a všichni chtějí mít sestřih právě odsud. Můžete se zde svěřit do péče těch nejlepších kadeřníků a nechat se obarvit, udělat masku a podobně.

2. Kadeřnický salon Jarky Čechové

Další salon u Václavského náměstí. Nechte se ostříhat, obarvit, nalíčit a také si můžete nechat udělat manikúru s pedikúrou.

3. Salon Petra Měchurová

Kdo by neznal jméno Petra Měchurová? Jedná se o špičku v oboru, která má spoustu ocenění a prestižních cen. Spokojenost zaručena, svěřte se jí do péče!4. Michal Zapomněl

Zajděte k Michalovi a nechte se proměnit. Říká se, že nejlepšími kadeřníky jsou muži, tak to pojďte otestovat. Dokáže udělat s vašimi vlasy zázraky! Můžete ho znát z nejrůznějších instagramových účtů, kde ho velmi chválí známé osobnosti a influenceři.

5. Toni & Guy

Určitě znáte komestiku Toni & Guy! Jedná se o velmi kvalitní značku a kadeřnictví nabízí ty nejkvalitnější služby s použitím rávě jejich produktů! Nechte si udělat světový účes.

6. Libor Šula The Salon

Tento salon je známý nejen v České republice, ale po celé Evropě a je hojně vyhledáván. Udělejte si den pro sebe a jděte se tam nechat opečovávat. Budete spokojeni.7. ORGANICS

Nádherné prostředí, profesionální tým, příjemá atmosféra – to je salon ORGANICS by Filip Gregor. Toto kadeřnictví je vhodné pro ty, kteří vyznávají a chtějí na vlasech jen přírodní produkty. Nenajdete tady žádnou chemii.

8. James Hair

Toužíte po posledních trendech? Tak jeďte na Žižkov a těšte se na přátelský a profesionální tým, který vám na hlavě vytvoří něco ojedinělého!

9. Kadeřník Robert Starý

Toužíte už léta po změně? Po krásné barvě a nádherných lesklých vlasech, které nemáte? Pak se svěřte do péče Roberta Starého, držitele ocenění a zkušeného kadeřníka.10. BarberLand

Máme tu i kadeřnictví, které je jako dělané pro muže – nemusíte chodit do kadeřnictví pro ženy, ale vyberte si speciální pro vás!  Barva, střih, holení, masáž… cokoliv budete chtít.

Které kadeřnictví si vyberete?

Proč (ne)používat kokosový olej na vlasy?