Kolikrát jste v životě řešili otázku, jak sbalit holku? Určitě mockrát. To je totiž mezi muži žhavé téma, které mezi sebou často řeší. Představte si tu situaci, kdy se vám nějaká žena či dívka líbí, chodíte kolem sebe, možná se i bavíte, ale vy ji máte rád víc než jako kamarádku. Už ale nevíte, zda to ona cítí stejně nebo ne. A teď jak se odhodlat něco udělat? Co? A jak? To vám teď prozradíme!

Neexistuje přesný návod na to, jak sbalit holku, ale můžeme vám doporučit pár rad a kroků, které můžete podniknout.

10 jednoduchých triků jak sbalit holku
jak sbalit holku
Foto: pexels

1. Nebojte se ji oslovit.

Na nic nečekejte a jděte za ní. Za pokus totiž nic nedáte a i kdyby to nevyšlo, můžete být na sebe hrdí, že jste se k tomuto kroku odhodlali. Hlavně mluvte sebevědomě, ale nebuďte arogantní. Buďte milý, přátelský a hned to na ni nevychrlte. Pozvěte ji na zmrzlinu nebo jděte na procházku a nahoďte nějaké vámi společné téma. Stačí lehce naznačit a netlačit na ní. Možná vás hned odmítne, možná bude potřebovat čas, ale tohle je určitě jeden z kroků, které vám pomohou.

2. Překvapte ji.

Holky milují překvápka, to je nad slunce jasné. Nechte ji poslat květinu do práce nebo domů, pozvěte ji na večeři nebo kupte malý dárek. Zjistěte, co má ráda a připravte piknik nebo ji nechte tajný vzkaz, ať se hezky oblékne a je ve 20:00 připravená. Vyzvedněte ji a vezměte na večeři, do kina nebo na procházku do staré Prahy.

3. Zkuste zrcadlový efekt.

Znáte její záliby? Víte jak se obléká? Mluvte s ní o věcech, o které se zajímá nebo se oblékněte do stejného stylu jako ona. Chodí elegantně oblečená? Zkuste sako, pokud vám to není proti srsti. Nebo vyznává sportovní eleganci? Vezměte si košili a zastrčte ji do džín. Určitě si toho všimne a budete k sobě ladit.

4. Sport vždycky zabere.

Hrajete hokej, fotbal, florbal nebo děláte jiný sport? Ženy milují muže, co sportují. Pozvěte ji na zápas a předveďte se. Po zápase ji vezměte na zmrzlinu a máte vyhráno.

jak sbalit holku
Foto: pixabay5. Dejte jí najevo, že jste sami se sebou spokojení.

Zdravé sebevědomí je důležité. Ať vidí, že to máte v hlavě srovnané, máte rádi svůj život a jste spokojení, víte, co chcete a co máte. Ženy chtějí muže, kteří jsou rozhodní, odhodlaní, cílevědomí a vědí, co chtějí.

6. Naslouchejte.

Ženská pohlaví jsou upovídaná, to víme všichni. Ženy rády mluví o svých problémech i radostech a rády se svěřují. Vyslechněte ji a dejte ji najevo, že v ničem není sama. Zkuste ji i poradit, pokud po vás bude chtít radu. Bude mít potom pocit, že jim rozumíte a umíte kdykoliv pomoci.

7. Usmívejte se.

Jak sbalit holku? Úsměvem. Úsměv je to nejlepší, co můžete nosit. Pokud se budete usmívat, bude z vás vyzařovat dobrá nálada, bude to dost vypovídat i o vašich vlastnostech. Když se budete mračit, nikdo si vás nevšimne a když už ano, ženy nebudou mít náladu se s vámi bavit. Úsměv funguje zaručeně, jen to moc nepřehánějte.

jak sbalit holku
Foto: pexels8. Respektujte odpověď NE.

Každá žena má někdy svůj den, kdy nemá dobrou náladu. A nebo na vás zkrátka zrovna není zvědavá. Respektujte odmítnutí, může to být zrovna chvilkový zkrat a neberte si to osobně. Vyčkejte a zkoušejte dál, ale ne moc okatě. 🙂

9. Bavte se.

Bavte se s kamarády, i když je ONA přítomna. Jen ať vidí, že jste bavič a umíte zabavit společnost. Všimne si toho a bude jí jasné, že budete umět zabavit i jí a nebude s vámi nuda.10. Nespěchejte.

Netlačte na pilu a vyčkejte, i kdyby to mělo trvat několik měsíců. Ona za to snad stojí ne? Spěchem akorát ztratíte svojí šanci. Buďte kamarádi a nechte vše volně a přirozeně plynout.

Použijete naše tipy, jak sbalit holku?

Pokud máte opačný problém a potřebujete pomoci s tím, jak sbalit kluka, tipy najdete tady.Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.