Jak sbalit kluka? Tuhle otázku řeší snad každá dívka nebo žena alespoň jednou ve svém životě. Dobře, hlavně v pubertě. Ale stává se často i v dospělosti, že se do někoho zakoukáme a řešíme, jak se mu zalíbit a jak ho svést. Připravili jsme si pro vás pár rad, jak sbalit kluka, a to jak pro mladší slečny, tak pro dospělé ženy. Dámy, jdeme na to! Připravte si svoje ženské zbraně.

Říká se, že ženu/dívku by mě balit muž/chlapec a žena by tudíž neměla dělat nic. To ale není pravda, neměla by se mu nutit, ale udělat něco proto, aby si ji on všiml a aby se mu zalíbila, to není nic špatného, ba naopak. Pokud máte ve svém okolí nějakého muže, který se vám líbí, ale třeba vás nezná, možná, že ani neví, že existujete, tak jak to udělat? Musíte zkrátka první krok udělat vy. Není to nic špatného, naopak je to na místě.

Důležitá je trpělivost. Nic nedělejte na sílu, nelámejte nic přes koleno a pokud zkusíte naše tipy pěkně hezky jeden po druhém a pomalu. Pár kroků zkuste a pokud to nezabere, nesnažte se dál, akorát byste ponižovala sama sebe. My ale věříme, že pokud zapojíte správné ženské zbraně, půjde to jako po másle. Jak sbalit kluka? Zkuste naše tipy, které najdete níže.

Přečtěte si také: 30 nejkrásnějších citátů o lásce, které zahřejí u srdce.

12 jednoduchých kroků jak sbalit kluka, které fungují

jak sbalit klukaFoto: pixabay

Oční kontakt

Jak sbalit kluka? Je to jednoduché, pokud se vám někdo líbí, koukejte na něj, prohlížejte si ho, zkuste s ním navázat oční kontakt. Tak pozná, že se o něj zajímáte. Samozřejmě to nesmí být přehnané, ale občas na něj mrkněte. Jen tak nenápadně. Takže jak sbalit kluka? Dívejte se mu do očí. Nedělejte to, že si ho budete prohlížet od hlavy k patě, to byste pak vypadala spíše jako nějaká stalkerka. Zaměřte se spíše na ty oči a hluboký pohled.


Přečtěte si také: Vyberte si nejšťastnější pár a my vám prozradíme něco o vašem vztahu.

Zaměřte se na to, v čem jste si podobní

jak sbalit klukaFoto: pexels

Nemyslíme tím to, že si začnete holit bradu a muž si začne depilovat podpaží. Jde o podobné věci, které máte rádi nebo které děláte. Pozitivní přístup a neustálý úsměv nebo poslouchání stejné hudby. Nebo třeba zájem o stejný sport. Dejte mu najevo, v čem jste si podobní. Výzkumy potvrzují, že lidé přitahují lidi se stejnými zájmy nebo třeba jen to, že mají stejně široký úsměv. Zase platí to, že to nesmíte přehánět a zkoušet být jako on úplně ve všem. To vůbec ne. Má rád tenis? Začněte se v něm také zlepšovat a třeba ho jednou potkáte na kurtu. Hraje hokej? Můžete se jít podívat na zápas, kde on zrovna bude hrát. Pokud vás zaregistruje, budete mít plusové body. Kluci milují, když se na ně ženy chodí dívat, fandí a podporují je. Zkuste si třeba vzít i dres jeho týmu. Ale jen v případě, že s ním randíte už déle. Pokud je to první nebo druhé rande, spíše ho odradíte.

Prostě za ním jděte

Není nic jednoduššího, než za ním jít a dát mu najevo, že se vám líbí. Buď vás odmítne a vy budete vědět, že máte odpověď okamžitě a nebo ta lepší možnost – vaše city vám opětuje. V tomto případě již nepotřebujete žádné rady, jak sbalit kluka. Samozřejmě to neznamená, že první, co mu řeknete, bude otázka, jestli spolu nebudete chodit, to je tak trochu dětinské. Stačí přijít, představit se a dát se do řeči. Na něm už potom poznáte zájem či naopak. Tenhle krok stojí hodně odvahy, ale věřte, že hned zjistíte, jak na tom jste.

Noste červenou

Červená je atraktivní, sexy… a muže přitahuje. Červené šaty, nehty, rty, lodičky, je na vás co si vyberete, jen si nevybírejte všechny možnosti, vždy jen maximálně 2. Například červené rty a nehty. K tomu černé šaty a můžete vyrazit. Výzkumy potvrzují, že na červenou nereagují pouze býci 😀 Takže jak sbalit kluka? Oblékněte červenou! Hlavně pozor na tu rtěnku, pokud by se třeba náhodou mělo schylovat k nějakým intimnostem, polibku.. pak byste ji oba měli všude a to není moc praktické.

jak sbalit klukaFoto: pexels


Jak sbalit kluka? Nejdřív mějte zájem a pak odejděte

Je to velmi jednoduché, smějte se s ním, bavte se, jezte, pijte, povídejte si, ale pak… přestaňte být tolik dostupná, začněte trávit čas s rodinou, přáteli, buďte v práci dlouho do noci, zkrátka na něj nemějte čas. Třeba se začne víc snažit a uvědomí si, že vás nemá tak jistou! Možná, že bude přemýšlet nad tím, co se děje, ale ve skutečnosti se mu to bude dost líbit. Muži totiž neustále potřebují dobývat! Tak se mu nedejte hned celá a nechte ho o vás bojovat.

Žádejte ho o pomoc

Říkejte si mu často o pomoc, s čímkoliv. Bude mu dělat dobře, že je žádaný a potřebný! Pozor ale, abyste nebyla otravná. Musíte vycítit, kdy se to hodí a kdy ne, požádat o pomoc. Dělejte v těch žádostech jisté pauzy.

Buďte sebevědomá

Žena, která ví co chce a má to v hlavě srovnané je pro muže velmi atraktivní! On je také tak sebejistý, tak buďte také! Nedělejte ze sebe nevinnou holčičku, to většinou muži nemají rádi. Takže si diktujte pravidla. Samozřejmě s mírou – nepřehánět! Dejte mu najevo, že se máte ráda a že přesně víte, co chcete, i když to je u žen někdy těžké. Alespoň na začátku si na to ale můžete hrát. Nebuďte ale tak sebevědomá, že budete vypadat, že všechno umíte, všechno znáte a všechno zvádnete sama.. to ne. Mějte sebevědomí spíš v tom smyslu, že si věříte a jste stabilní vyrovnaná osoba, nijak se nepodceňujete ani nekritizujete.

Smějte se

Pokud se budete smát, bude z vás vyzařovat štěstí a muž bude mít pocit, že si umíte užívat život a jste pozitivní. Je to prý také sexy a pokud z vás muž ucítí dobrou náladu, můžete ji přenést i na něj! Jak sbalit kluka? Úsměv! 

Každému člověku to nejvíce sluší, když se směje a u žen to platí dvojnásob. Jen nezapomeňte na některé trapné situace, jako je třeba jídlo mezi zubama nebo rtěnka na zubech.. Říká se, že s úsměvem jde ale všechno lépe a pokud nevíte, jak sbalit kluka, alespoň se smějte. Tím nikdy nic nezkazíte.

jak sbalit klukaFoto: pexels


Buďte dobrá kamarádka

Podporujte ho, naslouchejte mu, donuťte ho ke smíchu a hrajte s ním hry. Chovejte se na začátku jako dobrá kamarádka. Kam se vztah bude rozvíjet dál, je jen na vás. Pozor jenom, aby si nemyslel, že budete kamarádka s výhodami, musíte si jasně ujasnit, co kdo chce. Vyhněte se také tomu, aby vás bral skoro jako sestru. Jakmile vám začne povídat o jiných ženách, které se mu líbí, je to špatně.

Nakrmte ho (ne doslova)

Láska prochází žaludkem, je to známé klišé, ale je to tak. Uvařte mu, upečte mu něco sladkého a máte ho v kapse. Zdravé nebo nezdravé jídlo, to je jedno, mužům chutná snad vše. 😀 Vyzrajte na chvíli, kdy bude mít největší hlad, doneste mu něco, co má vážně rád a bude vás milovat. Bude hlavně mít pocit, že se o něj dokážete postarat a to dělá hodně.

Milujte ho

Co k tomu dodat? Muži milují být opečováváni. Starejte se o něj a dejte mu najevo vaši lásku. Opět to nepřehánějte a nezahrnujte ho zase tak moc, že by mu to mohlo být spíše nepříjemné a dejte mu prostor.

Přečtěte si také: Proč se moderní vztahy tak snadno rozpadají.

Milujte sami sebe

Tohle je ten nejdůležitější bod. Musíte mít ráda sama sebe. Muži tohle vždy poznají, zda se máte rádi nebo ne. Jestli jste sebevědomá nebo ne. Noste věci, které vám sluší a v kterých se cítíte dobře, malujte se a dejte mu najevo, že si o sobě myslíte, že jste krásná! Nemluvte před ním o tom, co se vám na sobě nelíbí, že jste přibrala, že vám to nesluší, že máte nový pupínek, že máte celulitidu apod. Muži si takových věcí nevšímají, ale pokud na to začnete upozorňovat, brzy si všimnou.

Přečtěte si také: Jak poznám že se mu líbím? Tady je 15 jasných znamení

Už víte, jak sbalit kluka! Napište nám, zda jste tipy vyzkoušeli a jestli vám z toho něco zafungovalo.

Podívejte se na článek, jak žít šťastný život.