Jak sbalit kluka? Tuhle otázku řeší snad každá žena alespoň jednou ve svém životě. Dobře, hlavně v pubertě. Ale stává se často i v dospělosti, že se do někoho zakoukáme a řešíme, jak se mu zalíbit a jak ho svést. Připravili jsme si pro vás pár rad, jak sbalit kluka, a to jak pro mladší slečny, tak pro dospělé ženy. Dámy, jdeme na to! Připravte si svoje ženské zbraně.

Oční kontakt

Je to jednoduché, pokud se vám někdo líbí, koukejte na něj, prohlížejte si ho, zkuste s ním navázat oční kontakt. Tak pozná, že se o něj zajímáte. Samozřejmě to nesmí být přehnané, ale občas na něj mrkněte. Jen tak nenápadně. Takže jak sbalit kluka? Dívejte se mu do očí.


Zaměřte se na to, v čem jste si podobní

jak sbalit kluka
Foto: pexels

Nemyslíme tím to, že si začnete holit bradu a muž si začne depilovat podpaží. Jde o podobné věci, které máte rádi nebo které děláte. Pozitivní přístup a neustálý úsměv nebo poslouchání stejné hudby. Dejte mu najevo, v čem jste si podobní. Výzkumy potvrzují, že lidé přitahují lidi se stejnými zájmy nebo třeba jen to, že mají stejně široký úsměv.

Prostě za ním jděte

Není nic jednoduššího, než za ním jít a dát mu najevo, že se vám líbí. Buď vás odmítne a vy budete vědět, že máte odpověď okamžitě a nebo ta lepší možnost – vaše city vám opětuje. V tomto případě již nepotřebujete žádné rady, jak sbalit kluka.

Noste červenou

Červená je atraktivní, sexy… a muže přitahuje. Červené šaty, nehty, rty, lodičky, je na vás co si vyberete, jen si nevybírejte všechny možnosti, vždy jen maximálně 2. Například červené rty a nehty. K tomu černé šaty a můžete vyrazit. Výzkumy potvrzují, že na červenou nereagují pouze býci 😀 Takže jak sbalit kluka? Oblékněte červenou!


Nejdřív mějte zájem a pak odejděte

Je to velmi jednoduché, smějte se s ním, bavte se, jezte, pijte, povídejte si, ale pak… přestaňte být tolik dostupná, začněte trávit čas s rodinou, přáteli, buďte v práci dlouho do noci, zkrátka na něj nemějte čas. Třeba se začne víc snažit a uvědomí si, že vás nemá tak jistou!

Žádejte o pomoc

Říkejte si mu často o pomoc, s čímkoliv. Bude mu dělat dobře, že je žádaný a potřebný!

Buďte sebevědomá

Žena, která ví co chce a má to v hlavě srovnané je pro muže velmi atraktivní! On je také tak sebejistý, tak buďte také! Nedělejte ze sebe nevinnou holčičku, to většinou muži nemají rádi. Takže si diktujte pravidla. Samozřejmě s mírou – nepřehánět!

Smějte se

Pokud se budete smát, bude z vás vyzařovat štěstí a muž bude mít pocit, že umíte užívat život a jste pozitivní. Je to prý také sexy a pokud z vás muž ucítí dobrou náladu, můžete ji přenést i na něj! Jak sbalit kluka? Úsměv!

jak sbalit kluka
Foto: pexels


Buďte dobrá kamarádka

 

Podporujte ho, naslouchejte mu, donuťte ho ke smíchu a hrajte s ním hry. Chovejte se na začátku jako dobrá kamarádka. Kam se vztah bude rozvíjet dál, je jen na vás.

Nakrmte ho (ne doslova)

Láska prochází žaludkem, je to známé klišé, ale je to tak. Uvařte mu, upečte mu něco sladkého a máte ho v kapse. Zdravé nebo nezdravé jídlo, to je jedno, mužům chutná snad vše. 😀

Milujte ho

Co k tomu dodat? Muži milují být opečováváni. Starejte se o něj a dejte mu najevo vaši lásku.

Milujte sami sebe

Tohle je ten nejdůležitější bod. Musíte mít ráda sama sebe. Muži tohle vždy poznají, zda se máte rádi nebo ne. Jestli jste sebevědomá nebo ne. Noste věci, které vám sluší a v kterých se cítíte dobře, malujte se a dejte mu najevo, že si os obě myslíte, že jste krásná!

Už víte, jak sbalit kluka!

Podívejte se na článek, jak žít šťastný život.