Říká se, že my ženy máme spoustu tajemství. Ale co muži? Také jich několik mají. A neměli by je říkat nahlas. Podívejme se na 13 věcí, které by muž nikdy neměl přiznat ženě. Tato mužská přiznání by žena neměla slyšet!

Mužská přiznání, která by žena neměla slyšet

1. Milujeme sebevědomé holky

Muži vnímají ženy jako sami sebe. Proto si muž raději vybere charismatickou a sebejistou ženu. Je tomu těžké věřit, ale sebevědomí dělá ženu mnohem více fyzicky atraktivní.


2. Vzhled je pro nás velmi důležitý

Muži nemají zájem o to, aby se jejich protějšky oblékali podle posledních módních trendů. Každý z nich chce vidět svoji ženu v sexy stylu, který je zároveň elegantní a není vulgární. Pamatujte, že muži milují očima.

3. Nevím, co mám dělat

„Být mužem“ v očích ženy je pro muže velmi důležité. To je důvod, proč muži vykonávají nějakou práci i když si nejsou jisti úspěchem. Musí být silní a inteligentní před svou dívkou ať mají či nemají představu, jak se opravuje fén.

4. Cítíme se ztraceni, když máme odpovídat na choulostivé otázky

Otázky typu „jsem v tom tlustá?“ přičemž váš obličej je smutný jako kotě, muži nesnášejí. Pokud si budou myslet, že váš šaty rozšiřují nebo že jste přibrala, stejně vám složí kompliment. Ale my holky se asi nikdy nepřestaneme ptát.

5. Nezvládl jsem to

Muži vždy mezi sebou soutěží a to není žádné tajemství. V baru se porovnávají se svými přáteli a nenávidí přijímat selhání. Muž prostě nemůže říct své přítelkyni, že něco nezvládl.

6. Žárlím

mužská přiznáníFoto: pexels

Muži nejsou ti, kteří otevřeně vyjadřují své pocity a když vidí, že jeho přítelkyně flirtuje s jiným chlápkem, nedají najevo žádné emoce. Věřte nám však, že uvnitř jich prožívají spoustu.

7. Líbí se mi tvoje sestra/kamarádka

Je naivní si myslet, že našemu milému se líbíte jenom vy a nikdo jiný. Muži mají oči všude a líbí se jim naše kamarádky a známé.


8. Rádi vás zkoumáme

Muži nejsou zase tak nevšímaví, jak to vypadá. Pokud jdete na rande, dejte si záležet na tom, co si oblíknete, jak se budete chovat a co budete říkat. Muži si všimnou všeho, jen to neříkají nahlas.

9. Máme rádi komplimenty

Klasika je to, že muži dělají komplimenty nám. Ale oni je také chtějí slyšet, slova náklonnosti jim dělají stejně tak dobře, jako nám. Pochvalte je, řekněte jim, že jim to sluší. Ale zase nepřehánět!

10. Máme rádi holčičí věci

Jo tohle je pravda. Muži si potají půjčují krémy na ruce a obličej. Koukají také na holčičí pořady, aby se uvolnili. Dobře to skrývají, že.

11. Bojím se

Muži nechtějí mluvit o svých obavách a strachu. Ale mít strach a bát se je přirozené! Muži nechtějí ukázat svoji slabost a neřeknou vám, že se bojí tmy nebo pavouků.

mužská přiznáníFoto: pexels

12. Jsem mistr ve skrývaní mých pocitů

Vyvrcholení romantického filmu, který dožene každou dívku k slzám, může mít stejný vliv na muže. Jediný rozdíl vidíme v tom, že bude hrubě říkat, že se díváte na nějaký nesmysl, zatímco si bude otírat oči od slz.


13. Nikdy neodejdu bez důvodu

Muž vás nikdy neopustí, když nebude mít důvod. A pokud ho mít nebude, nedokáže to hned. Mají taky srdce, někdy jsou dokonce citlivější než dívky, i když to tak nevypadá.

Tato mužská přiznání si nechte pro sebe!

Znáte další věci, které by muž nikdy neměl přiznat ženě? Napište nám je!

Podívejte se na článek 5 fatálních chyb, které vám pokazí první dojem.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.